Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam #rozowypasek, jestesmy razem od jakiegos pol roku i czasami podnosimy temat ślubów/wesel. Wtedy moja rozowa mowi cos typu, ze u niej na weselu to bedzie tak.. Albo, moj maz to musi byc/zrobic to, albo tamto. Generalnie mowi to to na zasadzie, ze to nie bede ja.

Jasne, ze zwiazki sa i sie koncza, ze wiekszosc tych związków nie konczy sie slubem, a czesto nawet jak sie planuje slub to po drodze sie rozpada i sie nie udaje. Mam świadomość tego wsystkiego no ale kurcze, jezeli juz z gory zaklada sie ze i tak docelowo nic z tego nie bedzie no to po co to wszytsko? Zalezy mi na niej ale jezeli ona ma do tego takie podejście to mam ochote jej powiedzieć żeby to skonczyc skoro i tak nic z tego nie bedzie i wie to juz teraz.

Czy to ja jestem jakis dziwny? Oswieccie mnie, kogo podejście jest sluszne.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 21
OP: I jak zwykle niebiescy mowia, ze rzuc ja a rozowe bronia ze to tylko komunikat dla mnie.

@ImYourPastClaire: Naprawdę mozna byc az tak wyrachowanym, bedac z kims liczyc na cos lepszego? Sam zdaje sobie sprawę ze zwiazki bywaja kruche ale nie mysle o moim rozowym w kategorii przejsciowej. Taki zwiazek bez pelnego przekonania mija sie z celem jak dla mnie. Moze jestem zbyt staroswiecki.

@iEarth: Chcialem zobaczyc jej
@AnonimoweMirkoWyznania: to znaczy, że laska chce spróbować anala z Tobą i w ogóle potestować. Tak na serio to pogadaj z nią. Może po prostu boi się mówić takie rzeczy i woli wtedy wypowiadać bezosobowo bo inaczej to jest zbyt trudne dla niej? Zresztą dbaj o to, żeby dzisiaj było dobrze czy tam za tydzień a nie śluby czy inne bzdury do których nie wiadomo czy dozyjesz.
@AnonimoweMirkoWyznania
Twoja kobieta chce ślubu
Mówi o tym
Nie chcesz ślubu
Wymyślasz sobie, że nie chce ślubu z tobą
Żeby było śmiesznie opowiadasz że chcesz żeby twoja żona przynosiła ci w zębach kapcie i nie może mieć ani jednej zmarszczki do 50 roku życia
Zastanawiaj się czy to ma sens
Podpowiem: nie ma