Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poradzcie bo juz sam nie wiem co począć. Oboje lvl 37 ponad 18 lat ze sobą, dwoje dzieci. Jeszcze 2 lata temu myślałem że mam super żonę i nie mogłem pojąć jak inni mogą zdradzać swoją drugą połówkę lub na nią narzekać.
Teraz sam nie wiem co dalej robić, pewnie gdyby nie dzieciaki to bym sie spakowal i odszedł, ale nie wyobrazam sobie przyszłości bez nich.
Nasze życie wygladalo normalnie dopóki nie urodzil sie drugi syn, na poczatku był trochę bardziej wymagający wiec zona niedosypiala i byla przemeczona. Jako że ja pracuje, mam swój biznes to moje zycie mocno się nie zmieniło, choc mycie, bajka i czasami usypianie bylo po mojej stronie. Zmienił sie za to stosunek zony do mnie, z "Janusza" stalem sie chu...em I skur..nem. O byle #!$%@? z mojej zony wylatywal gnoj w moim kierunku. Po okolo roku wyjasnilismy sobie ze tak dalej daleko nie zajedziemy i bylo niezle przez jakies 2 tyg.
Tyle wytrzymała.
Wkur...ia mnie to strasznie, bo nie jestem miękki, ale jednak siedzi we mnie, ze moja kobieta ktora ufala i kochala m ie tyle lat nagle nazywa mnie ch..jem. Shit, jak w ogole mozna tak do kogos bliskiego powiedziec.
Od jakichs 4 miesiecy nie spimy razem i w sumie codziennie sie kłócimy, wydaje sie to dziecinne ale nie wiem jak i w sumie to wcale nie chcę z nia rozmawiac, a juz w ogóle nie wyobrazam sobie ze ją kiedykolwiek dotkne czy pocaluje.
Troche chu...owa perspektywa na przyszlosc.

No to tyle żali mirka przed świętami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 110
Moze rusz dupe i bądź dobrym mezem, predzej ona sobie kogoś znajdzie niz Ty, ona chce poczuć sie kobietą którą sie szanuje i dba,o którą sie starales 18lat temu. Kobieta jest zmeczona i tez pewnie jest z Toba ze względu na dzieci. Ty masz swoja robotę, a ona? Kupuj jej kwiaty, zabieraj na spacery, spontaniczny wyjazd we dwójkę, pokaz ze ten zwiazek cos dla Ciebie znaczy, wytrzymaj jej fochy a szybko wróci
@Iriya Ty przeczytałas co napisałaś? Odwrócmy role. Ja jestem Twoim mężem. Przez 10 lat mowie Ci jak to Cie nie kocham i wielbie a teraz codziennie wyzywam Cię od tępej #!$%@?, która jedyne co potrafi to rodzic dzieci bo do niczego innego się nie nadajesz. Ile byś wytrzymała takich wyzwisk? Ja będę się tłumaczył stresująca praca i wahaniami kursu bitcoina. Nadal chcesz tkwić w takim związku? Dzieci wszystko widzą i uczą się,
@AnonimoweMirkoWyznania: porozmawiaj z żoną jeśli jest problem by zrobić to wprost to napisz jej list, Ale niech będzie wyważony bez oskarżania. Napisz że ją kochasz ale nie możesz dłużej znosić jej zmiany. Napisz że ci zależy i umów terapia małżeńska. Nawet idź najpierw sam, opowiedz jak to wygląda i tam podpowiedzą ci co możesz zrobić i jak działać. Rozstać możecie się zawsze jeśli nie wyjdzie, a może wystarczy pogadać przy mediatorze
@AnonimoweMirkoWyznania Twoja żona jest sfrustrowana i wylewa całą złość do świata na ciebie. Może nie będzie to popularna opinia, ale uważam że to krzyk o pomoc - to może być depresja. Wyobraź sobie że siedzisz w domu z kolejnym dzieckiem, ciało po ciążach nie jest już takie jak kiedyś, jedyne czego od ciebie się oczekuje to opieka nad dziećmi, gotowanie, pranie, zakupy, a ty masz już tego dość i jednocześnie czujesz że
@kurt_hectic: A co tu pisać? Sytuacja jakich tysiące. Dopóki dziewczyna nie osiągnie założonego planu rozrodczego, nosi maskę i jest milutka i kochana. Jak plan jest zrealizowany, mężczyzna swoją rolę wypełnił to ściąga masę. Nie mówię że wszystkie tak robią, bo to jest patologiczna sytuacja, ale spotykałem się z takimi przypadkami pośród znajomych.

Jeśli lubi sport, możesz zaproponować że zajmiesz się dziećmi dwa wieczory w tygodniu żeby mogła iść na jakiś fitness