Wpis z mikrobloga

@Niestabilny: Serio można? ;) Ci faceci to nie jest jednak tak, że w przypadku zdrady to po prostu idą z kimś do łóżka? To jest zupełnie co innego, niż planowanie zmiany gałęzi i trwanie w związku dopóki się ta gałąź nie znajdzie. U dziewczyn to jest powszechne
  • Odpowiedz
@pytaks:
jak się zadajesz z sebastianem lub imprezowym chadem to nic dziwnego, że sobie zmieniają jak chcą. Porządni faceci nawet nie mają szans na dziewczynę mimo wielu zainteresowań, wyglądu i wysokich zarobków
  • Odpowiedz
A to robią na taką skalę jak dziewczyny, według Ciebie?


@johny-kalesonny: Wiele zależy od charakteru, a nie tego, co masz między nogami. I tego się trzymam.
A skala bywa zmienna, w zależności od tego, jakich masz znajomych wokół ;]
  • Odpowiedz
W związkach, faceci inaczej zachowują się niż kobiety. Nie zmieniają "gałęzi" w taki sposób


@johny-kalesonny: robią dokładnie w ten sam sposób. Gdyby tak nie było to faceci by nie zdradzali. A jednak zdradzają partnerki czyli chwytają się nowej gałęzi zanim puszczą się starej.
  • Odpowiedz
jak się zadajesz z sebastianem lub imprezowym chadem to nic dziwnego, że sobie zmieniają jak chcą. Porządni faceci nawet nie mają szans na dziewczynę mimo wielu zainteresowań, wyglądu i wysokich zarobków


@alh3: kolejny który #!$%@? farmazony :/ Skąd wy bierzecie te opowieści? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Niestabilny:
bo dobrze wyglądam, mam wiele zainteresowań, nieźle zarabiam a mimo to jestem samotny zresztą mam kilku podobnych kumpli i też nigdy nikogo nie mieli a jak się przejdziesz nocą przez miasto to zobaczysz jak dziewczyny się tulą do swoich nawalonych sebastianów czy imprezowych chadów.
  • Odpowiedz
@pytaks: Naturalnie, wiele zależy od charakteru, ale to co masz między nogami bardzo mocno wpływa na Twój charakter i Twoje zachowanie. Jesteśmy w końcu zwierzętami, i faceci mają inną strategię rozrodczą od kobiet.

@Niestabilny: Faceci zdradzają partnerki najczęściej z kimś chodząc do łóżka, jak już robią z tego związek to zwykle ciągną dwie rzeczy jednocześnie (kochanka + żona). Kobiety przeskakują, kiszą się w związku dopóki nie znajdzie się ktoś ciekawy
  • Odpowiedz
Kobiety przeskakują, kiszą się w związku dopóki nie znajdzie się ktoś ciekawy na horyzoncie, i dopiero wtedy kończą znajomość, gdy mogą przeskoczyć do innego związku.


@johny-kalesonny: Gdzie wg ciebie jest różnica w stosunku do tego co napisałem o facetach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alh3: przykro mi ,że tylko takie kobiety spotykasz na swojej drodze. Może zmień osoby którymi się otaczasz, środowisko w którym zyjesz.
Jestem przekonany , że jest masa kobiet mająca podobne zdanie do twojego o facetach.
  • Odpowiedz
@Niestabilny: W wyrachowaniu. Faceci nie planują w przyszłość by kisić się w związku jakiś czas tylko po to, by nie być samotnym, i automatycznie przeskoczyć w nowy związek, gdy pojawi się ktoś ciekawszy i chętny. Tzn. zdarzają się i tacy, ale to są jednostki, gdzie u dziewczyn to jest powszechne.

Rozumiesz na czym to polega :

nie puści jednej gałęzi dopóki nie będzie pewna, że trzyma kolejną.


? Mam wrażenie, że
  • Odpowiedz