Wpis z mikrobloga

tak? i dziewczyny wtedy zakładały konto na facebooku i miały atencję od 1000 facetów? dostawały setki like'ów na snapchacie?


@alh3: a co maja do tego lajki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię ci stary. Zmień środowisko w jakim sie obracasz :)
  • Odpowiedz
@Niestabilny:
co mają do tego like? Jeśli dziewczyna kiedyś miała do wyboru 10 facetów to musiała się poważnie zastanowić którego wybrać bo inaczej zostałaby uznana za puszczalską a dzisiaj? setki like na facebooku więc może się wyszaleć w młodości a jak coś pójdzie nie tak to zawsze sobie znajdzie porządnego faceta "na starość"
  • Odpowiedz
@Niestabilny: Może przez to, że masz córki, to widzisz rzeczywistość przez pryzmat tych córek - przez to odrzucasz od siebie te brzydsze cechy rzeczywistości, szczególnie, jeśli mogą dotknąć Twoje dzieci :). No ale, dowody anegdotyczne. Jak jesteś zainteresowany, to polecam poczytać takie analizy ludzkich zachowań rozrodczych
  • Odpowiedz
szkoda że nie masz syna. Nie wiem czy wiesz ale dziewczyna w dzisiejszych czasach jest w stanie sobie znaleźć faceta w 24h


@alh3: jak byłem młody to tez nie było problemu. Niektóre dziewczyny pchały się do wyra po dwóch drinkach na imprezie. A czasem i bez drinka jak nie było kasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle że ja wśród takich kobiet nie szukałem partnerek do życia :)
  • Odpowiedz
@Niestabilny: Takie uogólnienia są użyteczne. Tak też kobiety uczą młodsze kobiety - "faceci myślą tylko o seksie", "faceci kłamią, a robią to po to, by dobrać ci się do majtek". To też są uogólnienia, ale chronią dziewczyny przed tym, by się nie wpakować w jakieś gówno.

Dla facetów też były uogólnienia (które ich chroniły), ale przyszedł feminizm w dyskusje społeczną, który to zmiażdżył. I teraz mnóstwo facetów jest pogubionych
  • Odpowiedz
@hirud:
na podstawie tych tagów powiedz mi ile zarabiam miesięcznie. Oh wybacz pewnie stwierdzisz, że jestem bezrobotny bo jak to przegryw może dobrze zarabiać, chodzić na siłownie, trzymać dietę i studiować. Nie do pomyślenia
  • Odpowiedz
@alh3: no nie ośmieszaj już sie, nikt ci tutaj nie poklaskuje, tylko sie z ciebie śmieje. To, że nie widzisz jak #!$%@? jesteś i jak #!$%@? są twoje poglądy tylko to pogarsza. Co ci po tej siłowni czy wysokich zarobkach skoro dalej jesteś nieszczęśliwy a twoje życie ogranicza sie do narzekania na wykopie na kobiety i żalenia sie na ten niesprawiedliwy świat.
  • Odpowiedz
@hirud:

Co ci po tej siłowni czy wysokich zarobkach skoro dalej jesteś nieszczęśliwy a twoje życie ogranicza sie do narzekania na wykopie na kobiety i żalenia sie na ten niesprawiedliwy świat.

masz rację powinienem rzucić wszystko w cholerę i chlać jak inni. Po co się starać lepiej iść się nawalić, znaleźć sobie dziewczynę z przebiegiem 10 facetów i założyć pijacką rodzinę.

Ludzie mają swoje wartości, cele, ideały dla których żyją i
  • Odpowiedz
@alh3: z tego co czytam twoim ideałem i celem jest znalezienie dziewicy, która sie na ciebie rzuci bo jesteś taki idealny. Jak widać to nie wychodzi więc smarujesz 20 komentarzy dziennie że kobiety są zuee
  • Odpowiedz