Wpis z mikrobloga

@pytaks: Naturalnie, wiele zależy od charakteru, ale to co masz między nogami bardzo mocno wpływa na Twój charakter i Twoje zachowanie. Jesteśmy w końcu zwierzętami, i faceci mają inną strategię rozrodczą od kobiet.

@Niestabilny: Faceci zdradzają partnerki najczęściej z kimś chodząc do łóżka, jak już robią z tego związek to zwykle ciągną dwie rzeczy jednocześnie (kochanka + żona). Kobiety przeskakują, kiszą się w związku dopóki nie znajdzie się ktoś ciekawy
Kobiety przeskakują, kiszą się w związku dopóki nie znajdzie się ktoś ciekawy na horyzoncie, i dopiero wtedy kończą znajomość, gdy mogą przeskoczyć do innego związku.


@johny-kalesonny: Gdzie wg ciebie jest różnica w stosunku do tego co napisałem o facetach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niestabilny: W wyrachowaniu. Faceci nie planują w przyszłość by kisić się w związku jakiś czas tylko po to, by nie być samotnym, i automatycznie przeskoczyć w nowy związek, gdy pojawi się ktoś ciekawszy i chętny. Tzn. zdarzają się i tacy, ale to są jednostki, gdzie u dziewczyn to jest powszechne.

Rozumiesz na czym to polega :

nie puści jednej gałęzi dopóki nie będzie pewna, że trzyma kolejną.


? Mam wrażenie, że
@Niestabilny: Mm, rozumiem. Ale to nie jest to samo, moim zdaniem. Kobiety są o wiele lepiej przystosowane do kończenia związków niż faceci, o wiele szybciej zapominają o swoich ex, a jak do kogoś nic nie czują w związku to już w ogóle robią to błyskawicznie. I w tym sensie, potrafią bardzo dobrze manipulować.

Zdanie "nie puszczą się jednej gałęzi" oznacza, że taka dziewczyna będzie z Tobą w związku, gdzie Tobie będzie
@Niestabilny: Może przez to, że masz córki, to widzisz rzeczywistość przez pryzmat tych córek - przez to odrzucasz od siebie te brzydsze cechy rzeczywistości, szczególnie, jeśli mogą dotknąć Twoje dzieci :). No ale, dowody anegdotyczne. Jak jesteś zainteresowany, to polecam poczytać takie analizy ludzkich zachowań rozrodczych
szkoda że nie masz syna. Nie wiem czy wiesz ale dziewczyna w dzisiejszych czasach jest w stanie sobie znaleźć faceta w 24h


@alh3: jak byłem młody to tez nie było problemu. Niektóre dziewczyny pchały się do wyra po dwóch drinkach na imprezie. A czasem i bez drinka jak nie było kasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle że ja wśród takich kobiet nie szukałem partnerek do życia :)
@Niestabilny: Takie uogólnienia są użyteczne. Tak też kobiety uczą młodsze kobiety - "faceci myślą tylko o seksie", "faceci kłamią, a robią to po to, by dobrać ci się do majtek". To też są uogólnienia, ale chronią dziewczyny przed tym, by się nie wpakować w jakieś gówno.

Dla facetów też były uogólnienia (które ich chroniły), ale przyszedł feminizm w dyskusje społeczną, który to zmiażdżył. I teraz mnóstwo facetów jest pogubionych