Wpis z mikrobloga

@hirud: Jak czytam takie komentarze i żale jak kolegi wyżej, to mi się robi tak dziwnie. Z jednej strony ciężko oceniać osobę przez internet, ale człowiek nie może oprzeć się wrażeniu, że jakby taką dziewczynę (z charakteru) odnaleźli, to by ją za wygląd odrzucili.
@pytaks: mężczyźni potrzebują kobietę do kochania i drugą do seksu (zwłaszcza gdy pierwszą często "boli głowa"). Kobiety natomiast chcą wszystkiego od jednego (nawet pieniędzy) więc ich zdrada jest mniej wybaczalna.
@RustyJames:

a kobietę zaraz miota emocjonalne gówno.


No właśnie to jest nieprawda. Kobiety są bardziej solipsystyczne, potrafią podciągać fakty do swoich stanów emocjonalnych. Stąd o wiele łatwiej zdradzają, niż faceci. Wystarczy jedna kłótnia, w której źle się poczuje, i bez mrugnięcia okiem dziewczyna wskoczy z kimś innym do łóżka :). I nie będzie się z tym czuć źle, przerzuci winę na faceta ("Bo Ty byłeś niedostępny" itd.)
bo dobrze wyglądam, mam wiele zainteresowań, nieźle zarabiam a mimo to jestem samotny zresztą mam kilku podobnych kumpli i też nigdy nikogo nie mieli a jak się przejdziesz nocą przez miasto to zobaczysz jak dziewczyny się tulą do swoich nawalonych sebastianów czy imprezowych chadów.


@alh3: Brejking nius, może nie jesteś taki fajny jak Ci się wydaje? Może jesteś na przykład, arogancki (co udowadniałby ten post) i nie nadajesz się do związku