Wpis z mikrobloga

niesamowite techniki wojskowe, które pozwalają na uzyskiwanie nieludzkich osiągnięć


@DywanTv: a w którym miejscu w książce jest napisane że dzięki niej osiągniesz nieludzkie umiejętności?

btw2: Technik uczenia jest dużo, ta książka to nic innego za wybrane techniki przez Kotarskiego które on uważa za najlepsze, tam nie ma niczego odkrywczego, niczego co gdzieś już zostało opublikowane
@murberec: W sumie to coś właśnie chciałem zrobić, przeskoczyć na kolejny lvl, żeby móc czytać takie strony na luzie (angielskie) :D

Od stycznia powinno być w publicznych?
@Peterov: Zapisz się, jest darmowy, 11 grudnia startuje z tego co widzę. Masz tam filmiki - do większości są polskie napisy. Polecam oglądać na przyspieszeniu 1.25 - 1.5, bo mają strasznie powolną mowę. Ewentualnie jak chcesz to zrobić szybciej to czytasz transkrypcje i odpowiadasz na pytania quizowe. Płacisz jak chcesz mieć certyfikat.
Uwielbiam opinie ludzi na temat książki, którzy wcale jej nie przeczytali. Ludzie, miejcie proszę na tyle klasy, aby powiedzieć: "nie wiem, więc się nie wypowiem". @Peterov jako klient indywidualny masz 14 dni na to, aby oddać książkę w stanie nienaruszonym, jeśli uznasz, że Ci nie odpowiada. Wiesz ile osób do tej pory skorzystało z takiej możliwości zwrotu? Jedna, po tym, gdy przeczytała tylko pierwsze kilkanaście stron będąc wstępem. Jak na 50 tys.
@RadekKotarski: Właśnie też nie rozumiem, dlaczego parę osób wypowiadało się na tematy o których nie mają pojęcia. Ale to niektórzy chyba tak mają...

Nie wiedziałem nawet, dzięki bardzo za tą informację. W takim razie pewnie kupię na dniach :)