Wpis z mikrobloga

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Pobierz Kinja - O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkani...
źródło: comment_nQrS6SvuWN0onfKc7hdS7V1xWPyCn6iv.jpg
  • 330
jezeli facet w absolutnie pierwszej wstepnej fazie znajomosci uzywa wobec ciebie

inwektyw "swirnieta" (w ogole wobec jakiegokolwiek czlowieka, ktorego tak naprawde nie zna) ---- UCIEKAJ


@oooomakarena: to zauważ że to nie była żadna faza bo ona już wczęśniej napisała żegnaj
@Kinja: Ja Ci coś wytłumaczę, tak zupełnie na poważnie. Faceci nie potrzebują więcej znajomych czy więcej przyjaciół. Nie mamy potrzeby mieć kogoś do pogadania. Nam wystarczy garstka osób, z którymi się znamy od lat. Więc każda Twoja znajomość internetowa z facetem będzie dążyła do jasno określonego celu. Poznajesz go na portalu randkowym? On chce Cię poznać, spotkać, a nie rozmawiać przez internet. On ma z kim sobie pogadać. Nie ma z
@Kinja: a mogę Cię #!$%@?ć i pochwalić jednocześnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? Cię za to, że nie podoba mi się to jak się zachowałaś, nie wiem jakie masz doświadczenia w życiu, ale do moich równać się nie możesz - więc Ci powiem, że tu nie o Twoje przekonania chodzi, a o to jak to rozwiązałaś. Nie piszesz gościowi, że się z nim nie spotkasz tak szybko
@wanderlust00: To niech szuka lasek do pukania na portalach randkowych. A nie na instagramie, na ktory nota bene wrzucam zdjecia z biegania, wiec nawet nie wiem w jaki sposob to ma zachęcić do wyciagnięcia mnie na miasto.

@DoDoLot: Aha? Bo nie chce spotkac z gościem ktory do mnie na instagramie napisał? XD No nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Shishu: Ale ja serio nie lubie sie
@Kinja: To nie chodzi o to czy to lubisz! To po prostu nierozsądne uważać, że ludzie w necie odzwierciedlają siebie w rzeczywistości. Dlatego mówię, że dobrze że nie gustujesz w portalach randkowych, bo nie są dla Ciebie i tyle []
@Shishu: No fakt, nie są ( ͡° ʖ̯ ͡°) W ogóle dzięki za sposób wyrażenia opinii. Doceniam, że są jeszcze ludzie, którzy swoje opinie umieją pisać w taki sposób ;)
@Kinja: Odciąganie spotkania w nieskończoność to red flag. Od razu czujesz, że ktoś coś kręci/piszesz z fejkiem, albo możesz być pewny, że na spotkanie zamiast sarenki przypłynie kaszalot. Ludzi najlepiej się poznaje twarzą w twarz.

Z drugiej strony jak po 2 dniach chciał się spotkać na odległość Szczecin-Warszawa to wieje desperacją mocno.