Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Co do Mirków piszących że jakby dziecko zaatakował to faktycznie wtedy możnaby zgłaszać.


@MyroN95: czy to na zasadzie: ładna dziewczyna to pomogę, nieładna - nie pomogę? Bez sensu...

@enron: współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: szanuje za zimną krew, ale ubolewam, że jest pełno właścicieli psów co nie czytają sygnałów, które pies wysyła do ludzi a w szczególności do innych psów. Takie sytuacje na pewno można wcześniej wyłapać i przeciwdziałać, ale niestety nie każdy ma chęć pracy nad swoimi dziećmi a co dopiero nad swoim psem. Czasem problemy z agresją psa nie są koniecznie winą właściciela, ale właściciel powinien pracować nad psem zawczasu, żeby coś
  • Odpowiedz
@MyroN95 jeśli biegł przez jakiś park to mógł tam być nakaz wyprowadzanua w smyczy i kagańcu w dużej ilości parkach tak jest, w miejscach publicznych tak samo. Ale w jakimś lesie to nic takiego nie ma xd zresztą każdy powinien wyprowadzać w kagańcu, dużo dzieci też się boi psów a niektóre psy są głupie i podbiegają do ludzi chcąc się bawić czy polizać, przez kaganiec jęzora a co najważniejsze zębów pies nie
  • Odpowiedz
@enron: Zgłosiłabym to od kopa, mimo że opisujesz to niejako swoją winę
- nie raz miałam sytuację gdy szłam w nocy z psem, a za naszych pleców wypadał biegający facet, którego nie było słychać. Z czołówką, odblaskami. Ja dostawałam zawału, pies to samo, szczególnie że biegacze z czołówkami wyglądają dość przerażająco w nocy, ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby pies nawet w stresie wystartował do faceta.
Mam dorosłego bulteriera.
  • Odpowiedz
  • 8
@migdalll: są psy mniej i bardziej ogarnięte, tak jak ludzie. Wiele osób nie ma zielonego pojęcia jak układać psa, ot mają i tyle. Nie zgłaszam, bo moim zdaniem nic to nie zmieni. Facet posrany jest, to że mu dowalą nic mi nie da. Nie należę do osób, które cieszy to że ktoś dodatkowo oberwie.

@thatguy93: park to nie był, las też nie - po prostu pusty chodnik przy wylotówce z
  • Odpowiedz
Normalny człowiek nie potrzebuje mandatu, żeby po takim wydarzeniu dojść do odpowiednich wniosków


@enron: Normalny człowiek nie potrzebuje takiego wydarzenia, żeby zakładać kaganiec agresywnemu psu.
Tłumaczysz faceta tak, jak gdyby mogło się to zdarzyć każdemu. No nie, nie mogło.
  • Odpowiedz
@ha_nincs_a_lo: Widzę typowy wykopek - ja wyrażam swoją opinię i nikogo nie obrażam, a musi się znaleźć taki, co obrazi mnie personalnie, bo mam inne zdanie xD


@Kinja: ech ludzie, dajcie trochę luzu. Na co tyle jadu? Każdy ma prawo do swojego zdania, rozumiem tych co bronią psy i tych co piany dostają że pies bez kagańca.

A co do psa: jeszcze dodam, że wyleciałem zza rogu (zza wysokiego żywopłotu)
  • Odpowiedz
@enron: No wybacz bardzo, ale nie pozwolę się obrażać bez powodu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja nikogo nie obrażam, wyrażam tylko swoje zdanie, chyba mam prawo do obrony, skoro ktoś mi pisze, że mam nafajdane pod sufitem tylko dlatego, że mam inne zdanie...
  • Odpowiedz