Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ha_nincs_a_lo: Człowieku, sama mam bulteriera. Nie raz słyszałam tutaj że powinnam go uśpić bo po prostu istnieje. Jestem racjonalna i uważam że w takiej sytuacji powinien to zgłosić. To jest spora rana, do szycia, z takich spraw się robi syf. A odszkodowania nie wyegzekwujesz jeśli tego nie zgłosisz.
  • Odpowiedz
@enron: ? Czyli zastrzyki i szycie plus stracony czas to nic, bo dziadek przepraszał? Ostatnio byl wpis tu kogos kto mial moze 1/3 Twojej rany i prawie noge ucieli bo wdało sie zakażenie, takze tego.


@lubielizacosy: u mnie raczej zaniedbań nie będzie - szybka reakcja, fuks z pustym SORem, opieka lekarska (kilku lekarzy w najbliższej rodzinie. Jak masz link do wpisu chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
@migdalll rozumiem, ale co ma to do tego ze jak nie zgłosi to pies moze zaatakować kogoś innego, dziadek pewnie juz ma wyrzuty sumienia z tego powodu (raczej to widać po starszych osobach kiedy sa przejete, a kiedy p----------e)
  • Odpowiedz
@enron: Jasne że był posrany bo myśłał że wezwiesz policję, co powinieneś zrobić. Ja jestem już uczulony na psiaży. Byłem z dzieciakami na wycieczce, koleś sobie idzie z psem (takim większym kundlem) nagle jedno dziecko podbiegło i pise warnął, szarpnął i kłapnął szczęką 30 cm od dzieciaka. Koleś w szoku, on nie wiedział. Ochrzaniłem go za brak kagańca (bez przekleństw bo przy dzieciakach ale wkórwiony nieziemsko) i sobie poszedł. Za
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw: Zauwazyłam że jeśli tylko postraszysz - nic sie nie zmieni. Zadzwonisz po karetkę, przyjedzie policja - facet może na spacery zacznie psu zakładać kaganiec, pomyśli o szkoleniu(to byłby cud). Bo inaczej co, spoko, pies może Cię pogryźć a nic z tym nie zrobisz bo jest starszy/ma horom curke?
  • Odpowiedz
@harry-potter: Trudno mi zrozumieć takie głupie tłumaczenie, "bo wybiegł zza zakrętu" oraz ludzką krótkowzroczność i brak umiejętności przeciwdziałania w takich przypadkach. Jak nikt nie będzie reagował, to może to się w końcu bardzo źle skończyć i o to mi głównie chodzi.
  • Odpowiedz
@radek0112: P--------l? Raczej doprowadź to tego, żeby poniósł konsekwencje swojego braku myślenia. Rozumiem, że uważasz, że lepiej sprawę olać i niech piesek rzuca się na kogo popadnie, bo przecież to słodki mały reksio a i właściciel miły starszy człowiek ʕʔ
  • Odpowiedz
@enron: Za wyrozumiałość należy się plusik. Warto promować taką postawę, która umacnia współżycie społeczne, a nie by tylko dopierodolić jak najmocniej, bo moja racja jest najmojsza, tradycją warcholstwa polskiego.

Obrońcy dzieci z bożej łaski, wyobraźcie sobie że biegnie na was zamaskowany typ w środku nocy. Nie skoczyłby wam puls? Jeśli pies nie napatrzył się w życiu na sportowych świrów z lampkami, to będzie brał takie osoby za potencjalne zagrożenie. Ostrożność
  • Odpowiedz