Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron: Uuuu co to się narobiło(,) Zdrowiej biegowy kumplu. I oczywiście dożywotni szacunek za zdroworozsądkowe podejście do całego tematu a nie hurr durr "psa zastrzelić, właściciela zgwałcić czy tam odwrotnie"
  • Odpowiedz
@enron: Było szyte?


@pompastic: przy tak głębokiej i dużej ranie to było konieczne. Moja pierwsza reakcja, gdy pies puścił i zobaczyłem jak mi rozwalił łapsko to było "no ja p------ę, tyle pieprzenia teraz, szycie, szpital, SOR, plasterek nie pomoże"
  • Odpowiedz
@enron: Zasługujesz w takim razie na jeszcze jednego dziaba w drugą łydkę


@furia_narasta: to lewa ręka :)
I serio - ja oceniając ludzi sądzę po sobie. Co mi da robienie facetowi problemów? Czasami wystarczy trochę strachu by zrozumieć jaką głupotę się zrobiło i że mogło się stać jeszcze gorzej, nie trzeba do tego plutonu egzekucyjnego.
  • Odpowiedz
@enron: Widziałem kolejne foto z "przeciekiem" i trochę zwątpiłem,czy ci to szyli.


@pompastic: szyli, ale chirurg powiedział że przy pogryzieniu nie można zaszywać na szczelnie - zbyt dużo syfu jest w psiej ślinie i trzeba zrobić tak żeby się właśnie sączyło.
  • Odpowiedz
@enron: ? Czyli zastrzyki i szycie plus stracony czas to nic, bo dziadek przepraszał? Ostatnio byl wpis tu kogos kto mial moze 1/3 Twojej rany i prawie noge ucieli bo wdało sie zakażenie, takze tego.
  • Odpowiedz
@ha_nincs_a_lo: zostanie ukarany czy nie - powinien zostać zgłoszony i reakcja powinna być inna. Bzdury to piszesz ty, żeby nie reagować na takie akcje. Nie myślałam że będe musiała kogoś przekonywać do takich spraw.
  • Odpowiedz