Wpis z mikrobloga

@robertoskit: kupiłem sobie rapida na 3 miesiące za niecałe 30€ i lata bez problemu, można sobie wybrać ścieżki dźwiękowe jak w normalnej TV, jakość o wiele lepsza niż na liście (nawet jak ta nadaje w hd)
@johnmorra: to inna TV nie Rapid i ta TV nazywa się od Moniki i ona jest po 25 zł miesięcznie tam są wszystkie Polskie kanały plus całe SKY DE a jeśli chcesz jeszcze dodatkowe kanały UK to 10 zl dodatkowo
@johnmorra: 25 zł to wszystkie Polskie kanały i SKY DE plus videoteka około 50 filmów , lub dodatkowo 10 zł i są jeszcze kanały UK ,, i dla mnie to wystarczy po co mam płacić za arabskie kanały tak jak ma Rapid i inne tego typu 5000 kanałów ciekawe kto to ogląda . jeśli chcesz to są i takie http://iptvplanet.eu/ też 15 euro
@knopiczka: dzieki. Z ciekawosci sie pytam bo na rynku teraz tego tyle sie narobilo ze glowa mala od majfrendow nawet mozesz kupic za 30 euro za rok wszystkie kanaly w tym polskie ;)

Ja akurat mam rapida po promocyjnej cenie a i potrzebuje akurat kanaly z wielu krajow wiec mi pasuje ;)