Wpis z mikrobloga

@Smookie to chyba Niemcy i Anglia nie są cywilizowanymi krajami. Patrząc na to jak tam kurierzy zostawiają paczki i ile osób dziennie składa reklamacje na paczkę zostawiona niewiadomo komu i niewiadomo gdzie XD
Ale faktem jest to, że tam lepiej się załatwia reklamacje, ale i tak Polska to wzór do naśladowania jeśli chodzi o usługi kurierskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koteu81 może sąsiad się na to zgodził? jak do mnie kurier dzwonił i nikogo nie było w domu to powiedziałam, żeby zostawił pod drzwiami, bo nikt nie ukradnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bitcoholic:
nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja już około 10 lat temu, w Polsce tak dostawałem przesyłki. Kurier podpisywał się za mnie, zostawiał paczkę i jechał. Pomimo że je zostawiał na widoku, nigdy żadna nie zginęła a było ich sporo.
@Koteu81: Hurr durr, kurier zostawił paczkę pod drzwiami, trzeba zrobić fotę i wrzucić na stronę ze śmiesznymi obrazkami. Mimo, że kilka osób wyżej napisało jak to wygląda w normalnym kraju (chociażby w Austrii czy Szwajcarii) to wykopki już wydały wyrok, bo kurier to #!$%@? i powinien wylecieć z roboty xDDD Zanim ktoś zacznie #!$%@?ć głupoty, że w hehe cywilizowanym kraju przyjdzie imigrant i paczkę #!$%@? to polecam jednak opuścić czasem piwnicę,