Wpis z mikrobloga

@Koteu81: U mnie tak się zdarzało, że kurierzy zostawiali na wycieraczce ale zawsze zabierałem i zostawiałem kartkę - oczywiście tym bliskim sąsiadom, nie będę łaził i sprawdzał tam gdzie mi nie po drodze. Sąsiedzi wdzięczni i zadowoleni. Polecam ten stan! :)
@Koteu81: Ja bym wziął i powiedział, ze nie dostałem paczki, żadnego podpisu przecież nie zostawiałem, niech się nauczą, że jak wynajmuje kuriera, który ma mi ją dostarczyć do rąk, to mam ją otrzymać do rąk. Dopóki polskie społeczeństwo się nie zmieni i przy zostawieniu pewnej rzeczy pod drzwiami po dwudziestu minutach ono znika, to tak kurier ma działać, bym ją otrzymał do rąk.
że jak wynajmuje kuriera, który ma mi ją dostarczyć do rąk, to mam ją otrzymać do rąk


@ldldld: Nikogo kolego sympatyczny nie wynajmujesz. Płacisz za usługę doręczenia w wybranej przez kuriera godzinie (za standardową opłata kurier nie ma obowiązku nawet zadzwonić do Ciebie), z tym że nie płacisz też za gwarancję doręczenia a za próbę doręczenia pod wskazany adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziki_Bigos: Jeśli podczas wysyłki płacę dodatkową opłatę prócz za samą wysyłkę z klauzulą w samej umowie na danej stronie o dostarczeniu jej do rąk/człowieka osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°), a dostaje ją na wycieraczkę to chyba mam prawo się zdenerwować. Tak #!$%@?ąc właśnie czekam na tego pracownika, miałem podany czas 8-11, jest 11:37, no nie wiem czy czegoś z tym nie zrobić ( ͡° ͜ʖ