Wpis z mikrobloga

znaczy jest za mało pracowników, a za dużo pracy. Generalnie i tak staram się wybierać Paczkomat lub odbiór w punkcie (Poczta/Orlen), oszczędza to wiele nerwów.


@wysuszony: nie moge sobie wyobrazic aby dzwonic do kazdego klienta z osobna... nie tutaj w USA i Kanadzie
jest to z pewnoscia jasno wyliczone ze nawet jesli dziennie zgina 4 - 5 paczek to w skali roku lepiej pokryc ta strate niz zatrudniac 5 nowych
  • Odpowiedz
@gruby007: >Kierowca nie jest obciazany jesli wiem ze paczke zostawil przed drzwiami.

Czyli co, Janusz sąsiad ukradnie paczkę klientowi, i może się pocałować w dupę, bo zostawiona była pod drzwiami? ( _)
  • Odpowiedz
@mariner0s: procedura wyglada mniej wiecej tak, ze jesli klient zglasza brak paczki mimo, ze tracking number mowi ze zostala dostarczona zglasza to do FedExu. Fedex zglasza to mi i ja przeprowadzam szybkie mini dochodzenie. Rozmawiam z kierowca, sprawdzam GPS czy tam byl i czy pokrywaja sie godziny skanow. Dzwonie do klienta bo czesto okazuje sie ze ktos z domownikow paczke zabral wczesniej. Jesli mimo tych zabiegow paczki nie ma. To
  • Odpowiedz
w cywilizowanym świecie zostawianie paczek przed drzwiami lub na po prostu na terenie posesji to nic dziwnego. Tylko w tym postsowieckim chlewie trzeba się z tym czaić


@bitcoholic: Jak zwykle idiotyczny rant na nasze rejony. Ja p------ę xD Witaj na czarno
wykopiwniczanin - > w cywilizowanym świecie zostawianie paczek przed drzwiami lub na ...
  • Odpowiedz
@Koteu81: U mnie na osiedlu zostawiali w kanciapie ochroniarza, bo kiedyś na klatce coś tam komuś z------i. Jakaś babeczka zostawiła blachę z ciastem i jej zniknęła. Potem była wielka inba. Na c--j zostawiała, tego się nie dowiedziałem.
  • Odpowiedz
w cywilizowanym świecie zostawianie paczek przed drzwiami lub na po prostu na terenie posesji to nic dziwnego. Tylko w tym postsowieckim chlewie trzeba się z tym czaić, bo wciąż dla niektórych pojęcie cudzej właśności jest całkowicie obce.


@bitcoholic: bo w innych krajach nie kradną xD u sąsiada trawa zawsze zieleńsza xD
  • Odpowiedz
@Koteu81 ostatnio kumpel zamówił raybanki za 3 stówy właśnie tak znalazł paczkę pod drzwiami poczekał 2 dni telefon do sklepu gdzie paczka? Mówią mu że dostarczona, on że nic nie dostał po dwóch dniach zwrot piniondzów
  • Odpowiedz