Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu zamiast ściany tekstu krótkie wystąpienie TEDx o tym jak powstają turbulencje i jaki mają wpływ na nasze życie. Całość podana w przystępny sposób przy użyciu wyników symulacji numerycznych ʕʔ

W ogóle to dzięki wielkie za śledzenie mojego tagu - już po drugim wpisie okrągła setka! [] Na moim blogu, póki co posucha, ale pracuję nad tym.

Chcesz więcej? śledź, komentuj, plusuj!

#bogdansymulant #mes #cfd #mechanika #inzynieria #technologia #cae #nauka #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #fizyka i trochę #f1
Bogdan191 - W tym tygodniu zamiast ściany tekstu krótkie wystąpienie TEDx o tym jak p...
  • 5
@lukaszzz: z tego co widze to za poprzednie wpisy też nic nie dostałem od Ciebie! (°°

Tak serio to nie polecałbym byle kogo - poznałem go osobiście i dobrze prawi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bogdan191:

Póki co moim postanowieniem jest, żeby raz na tydzień wrzucić cokolwiek na mirko (niekoniecznie swoje, ale chociaż związane z tematyką symulacji)

Coś jednak nie wypaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brak czasu czy ciekawych materiałów?
Coś jednak nie wypaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brak czasu czy ciekawych materiałów?


@Fizyk_kwantowy: Można powiedzieć, że nie wypaliło wrzucanie raz na tydzień, ale praca wre. Post z filmikiem nie miał jakiegoś wzięcia i będąc szczery musze przyznać rację @lukaszzz . Troche bez sensu wrzucać kolorowe obrazki/animacje raz na tydzień, nie tłumacząc przy tym co tak naprawdę się dzieje. Nowe postanowienie - wrzucać tylko coś wartościowego wraz