Wpis z mikrobloga

Mirki chyba z pracy mnie wyjebią (ʘʘ)

Generalnie jest tak że u mnie z biura nie wolno wychodzić w czasie pracy do Lidla który jest 400m od firmy, oczywiście nikt tego zakazu nie przestrzega i się wychodzi tylko jest jeden warunek - nie można spotkać prezesa, a ja nie dość że spotkałem go to jeszcze mu nie powiedziałem dzień dobry i zacząłem uciekać żeby mnie nie zobaczył i w sumie przeszedłem 1m od niego, pracuje tu od 2,5 miesiąca i zaraz mi się kończy umowa na okres próbny. Chyba mi nie przedłużą ()

#praca #pracait #pracbaza #pracbazaproblems #zalesie
  • 66
@Kacorek: Tak, jedyny problem to jest z tym że "oficjalnie nie można wychodzić" a w innych kwestiach decyduje teamlider i jest spoko, mam czas też na swoje projekty i douczanie się, też nie jestem zawalony pracą na 7,5h dziennie, ludzie są mega pomocni i nie ma wyścigu szczurów jak w FP i wg mnie FP to bierze człowieka przetrawia i wypluwa za marną kase jak na IT

@Rzuku: ?
w czasie przerwy od pracy nie masz obowiązku być na terenie firmy


@3mielu: Nie masz obowiązku, ale jeśli taki zapis widnieje w regulaminie firmy - to musi on pozostać w zakładzie.
Mirek napisał

w czasie przerwy od pracy nie masz obowiązku być na terenie firmy

@bi-tek: Jeśli w regulaminie masz zapisane, że w czasie przerwy musisz pozostać na terenie miejsca pracy, to masz pozostać. Napisałeś przecież " u mnie z biura nie wolno wychodzić w czasie pracy "
@Kacorek: C# (WPF) poprawki do mvc, dzisiaj dostałem drugą apkę też WPF + forms (w zasadzie 2 apki). Tak to jeszcze Unity3D + pythona ogarniam hobbystycznie ale mam na to czas. Plus jakieś jeszcze poprawki lub drobne elementy w html, css, javascript ale to już nie #programowanie. A i jeszcze na uczelnie c++ ogarniam i też czesto w pracy

@Rzuku: nie ogarnąłem potem doczytałem i nie mogłem juz edytować
@mateoaka: Nie da też się programowanać 7,5h non stop i jak chcesz mieć dobry kod to programistów się nie rusza dopóki są takie efekty jakie chcesz


Wybacz, odpowiadalem na stwierdzenie, że to "obóz pracy", które napisał @hpiotrekh i otrzymał grad plusów, nie wiem dlaczego zawołało Ciebie ;)

Ją się z Tobą zgodze, że nie da się bezustannie pracować przez cały dzień, ale pisanie o obozie pracy to duża przesada.
@mateoaka: nie wydaje mi się, żeby takie wycieczki były normą, bardziej w sytuacjach awaryjnych.
a obóz pracy w takim znaczeniu, że niech się wali i pali, Ty masz siedzieć i pracować, bo SZEF ZA TO PŁACI. #!$%@? tam, ze człowiek głodny, myśli tylko o tym co by tu zjeść, a nie jak dobrze pracować.

Ja pracuję na zadupiu, że trzeba autem jechać do sklepu. Mimo to nawet przez myśl mi nie