Wpis z mikrobloga

Mirki chyba z pracy mnie wyjebią (ʘʘ)

Generalnie jest tak że u mnie z biura nie wolno wychodzić w czasie pracy do Lidla który jest 400m od firmy, oczywiście nikt tego zakazu nie przestrzega i się wychodzi tylko jest jeden warunek - nie można spotkać prezesa, a ja nie dość że spotkałem go to jeszcze mu nie powiedziałem dzień dobry i zacząłem uciekać żeby mnie nie zobaczył i w sumie przeszedłem 1m od niego, pracuje tu od 2,5 miesiąca i zaraz mi się kończy umowa na okres próbny. Chyba mi nie przedłużą ()

#praca #pracait #pracbaza #pracbazaproblems #zalesie
  • 66
@mateoaka: Jak Ty myślisz że programista siedzi 8 godzin w pracy (a nawet te 7) i non stop #!$%@? to widać, że nigdy z branżą nic wspólnego nie miałeś. Po pierwsze programiści to pracownicy biurowi jak wszyscy inni i lubią sobie przejrzeć fejsa, linkedina, wykop itp., a po drugie nie da się umysłowo pracować tyle godzin, a wręcz dobrze jest wyjść sobie na świeże powietrze i pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem.
@mateoaka: Jak Ty myślisz że programista siedzi 8 godzin w pracy (a nawet te 7) i non stop #!$%@? to widać, że nigdy z branżą nic wspólnego nie miałeś. Po pierwsze programiści to pracownicy biurowi jak wszyscy inni i lubią sobie przejrzeć fejsa, linkedina, wykop itp., a po drugie nie da się umysłowo pracować tyle godzin, a wręcz dobrze jest wyjść sobie na świeże powietrze i pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem.


Nie
@bi-tek: pewnie kobiety masz za przełożonych, też taki zakaz miałem kiedyś to stwierdziłem że nie będę się w to #!$%@? i tobie też bym to radził bo z czasem #!$%@? i frustracja będzie rosła. A tam teraz mogę nawet skoczyć autkiem do maca a w przerwie ja fliperze pograc a wszystko za lepsze pieniądze. Ja ci mowie stary #!$%@? stamtąd jeśli to nie jest jakas zajebisty robota
ponoc dyrektor bo były problemy przez to i przy nim nie wolno chodzić tzn. "Jak rysiek patrzy" lub musisz wypisać sobie przepustkę, oczywiście nikt tego nie robi


@bi-tek: Czekaj, czyli możesz sobie wypisać przepuskę i na legalu wyjść a zamiast tego wolisz się wymykać z firmy i czaić przed szefem?