Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ze mną jest coś nie tak?
Lat 19 a ciągle bierze mnie nostalgia.
W wieku 12lat zamarzyłem o przeżyciu ''American Dream'' podczas oglądania różnych Amerykańskich programów, filmów, komedii w telewizji.
Dzisiaj mam 19lat i cofam się wstecz ze wspomnieniami i rozpaczam że czas leci a tak ciężko to zrealizować. Zawsze marzyłem o chodzeniu do Amerykańskiej szkoły jak to na filmach wygląda, poczuć Amerykański styl bycia i życia (,)
Dzisiaj mam szkoły pokończone a raczej liceum i stoję w miejscu. Bardzo chciałbym do USA i żeby mi się udało przeżyć American Dream ale z drugiej strony trzeba sporo zielonego papieru aby tam zacząć ale jeśli bym już miał to wszystko blokuje prawo imigracyjne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Naprawdę jest to przykre. Cały czas mam tą małą namiastkę nadziei że kiedyś trafi się szczęśliwy dzień u uda mi się spełnić American Dream chodź szanse wynoszą tyle co trafienie 6 w lotto. Jak z tym żyć? Naprawdę jest mi ciężko przestać o tym myśleć. Są tutaj osoby spod tagów #rozowepaski i #niebieskiepaski które również mają taki sam lub podobny problem do mojego?
#usa #emigracja #szkola #gorzkiezale #przemyslenia #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: American Dream już nie istnieje. USA nie wyglada jak na filmach czy serialach.
A prawo imigracyjne nic nie blokuje. Nie ma zadnego problemu zeby tam sie uczyc. Sa nawet specjalne programy na to i mam wielu znajomych ktorzy ponad 10 lat temu wyjechali tam np. do liceum.

A Twój wpis tak naprawde tylko pokazuje, ze jestes dzieckiem, które nawet nie umie zrobic researchu w internecie na temat mozliwosci i wylewa