Wpis z mikrobloga

Witam tag #jokker ( #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )
Nie było mnie pare tygodni, bo niestety nie ma czasu na zabawe a pracować trzeba:) Żeby zarabianie pieniędzy było tak proste jak podrywanie kobiet, to bym miał więcej czasu wolnego, a tak to niestety lipa.
Więc jak już chwilowo wróciłem to pytanie do Was:
Kto z Was posłuchał moich rad i wyszedł na miasto, poznawał kobiety, wziął numer tel od tej najfajniejszej, umówił się z nią i teraz już czuje się naprawdę mężczyzną?
Minęło parę tygodni więc mam nadzieję, że chociaż kilku z Was piszących wtedy pod tagiem #tfwnogf już poznało parę kobiet przez ten czas.
Jokker - Witam tag #jokker ( #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )
...

źródło: comment_uU7Lg9eymiXRqPVApBoenThBdTXwY8Dk.jpg

Pobierz
  • 72
@eks_de: Dlatego po ciężkich treningach, masz szansę stać się właśnie takim facetem i wtedy Ciebie tez jakaś kobieta będzie chciała.
Jeśli jesteś 3/10 to Ci nie powiem: stań się 4/10 bo to żadne wyzwanie dla faceta. Ja Ci mówię stań się 7/10 i to jest wyzwanie. Ale się da. Wiem po sobie.
@eks_de: Minutę temu pisałem to w komentarzu na inny wpis, ale powtórzę i Tobie.
Jak ja miałem lat 20, to nigdy nawet nie dotykałem żadnej kobiety, nie mówiąc o tym żebym się do jakiejkolwiek odezwał, byłem typowym cipeuszem. Parę lat minęło i widzisz jakie jest moje zdanie. Alfą nie jestem, ale cechy samca alfa na pewno mam jakieś, pewność siebie i to że podejdę w tym momencie do każdej obcej i