Wpis z mikrobloga

Witam tag #jokker ( #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )
Nie było mnie pare tygodni, bo niestety nie ma czasu na zabawe a pracować trzeba:) Żeby zarabianie pieniędzy było tak proste jak podrywanie kobiet, to bym miał więcej czasu wolnego, a tak to niestety lipa.
Więc jak już chwilowo wróciłem to pytanie do Was:
Kto z Was posłuchał moich rad i wyszedł na miasto, poznawał kobiety, wziął numer tel od tej najfajniejszej, umówił się z nią i teraz już czuje się naprawdę mężczyzną?
Minęło parę tygodni więc mam nadzieję, że chociaż kilku z Was piszących wtedy pod tagiem #tfwnogf już poznało parę kobiet przez ten czas.
Jokker - Witam tag #jokker ( #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )
...

źródło: comment_uU7Lg9eymiXRqPVApBoenThBdTXwY8Dk.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fishery: Da się wyjść z przegrywu, tylko że każdy ma inne przyczyny swojego przegrywu, więc każdy indywidualnie musi sobie z tym poradzić, nie ma jednej uniwersalnej rady.
  • Odpowiedz
masz problemy psychiczne jeżeli uważasz, że wybolcowana laska jest lepsza od takiej, która nie miała faceta


@alh3: Nie zrozumialeś, nie chodzi o doświadczenie w seksie. Chodzi o podejście w rozmowie, zachowaniu, wspólnym życiu. Taka co ma 25 lat, a do tej pory żyła jak singielka, nie ma doświadczenia z facetami choćby w rozmowie, nie wie czego facet oczekuje (nie chodzi mi o s--s), nie wie jak się zachować itp.
Dokładnie
  • Odpowiedz
@Jokker: Jest jedna uniwersalna rada której oni unikają jak ognia: "Zacznij na serio coś z tym robić". Niestety "zacznij coś robić" u nich na ogół ogranicza się do zainstalowania tindera i poście na wypoku "o jesssu, żadna mnie nie chce, przegryw na zawsze!"
  • Odpowiedz
@Jokker: Skoro miałeś dużo związków to i miałeś dużo rozstań. Nie było tak że raniłeś przez to kogoś? Wątpie żeby wszystkie kobiety na wieść że chcesz kończyć związek mówił "Spoko, nara". Zagadałaś, zakręciłeś a teraz znikasz. Nie tak to było?
  • Odpowiedz
@alh3: Zależy czego oczekujesz. Jak związku wyglądającego jak związek nastolatków, to pewnie tak. Ja teraz szukając kobiety (ale mam i nie szukam) na pewno bym odrzucał wszystkie niedoświadczone, bo po co mi mentalna nastolatka.
  • Odpowiedz
Skoro miałeś dużo związków to i miałeś dużo rozstań. Nie było tak że raniłeś przez to kogoś? Wątpie żeby wszystkie kobiety na wieść że chcesz kończyć związek mówił "Spoko, nara". Zagadałaś, zakręciłeś a teraz znikasz. Nie tak to było?


@panzerfucker: Było i tak. Parę kobiet na pewno zraniłem. Było kilka bardzo krótkich znajomości. Ale było też kilka długich związków więc chyba taki tragiczny nie jestem;) Ogólnie już z tego wyrosłem
  • Odpowiedz
mentalna nastolatka jest szczera a doświadczona może Tobą manipulować i Cie wykorzystać


@alh3: To prawda. Jak Ty nie jesteś doświadczony to ona może Tobą manipulować jak najbardziej i to się zdarza. Więc najlepiej szukać na swoim poziomie doświadczenia.
  • Odpowiedz
@KarPaKo: Zależy jaka kategoria wiekowa. Ale ogólny tip jest taki, żeby nie stylizować się na inny wiek niż masz. Jak masz lat 20 to nie wyglądaj jakbyś miał lat 12, a jak masz lat 25, to nie wyglądaj jakbyś miał 20.
  • Odpowiedz