Wpis z mikrobloga

Witam tag #jokker ( #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )
Nie było mnie pare tygodni, bo niestety nie ma czasu na zabawe a pracować trzeba:) Żeby zarabianie pieniędzy było tak proste jak podrywanie kobiet, to bym miał więcej czasu wolnego, a tak to niestety lipa.
Więc jak już chwilowo wróciłem to pytanie do Was:
Kto z Was posłuchał moich rad i wyszedł na miasto, poznawał kobiety, wziął numer tel od tej najfajniejszej, umówił się z nią i teraz już czuje się naprawdę mężczyzną?
Minęło parę tygodni więc mam nadzieję, że chociaż kilku z Was piszących wtedy pod tagiem #tfwnogf już poznało parę kobiet przez ten czas.
Jokker - Witam tag #jokker ( #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )
...

źródło: comment_uU7Lg9eymiXRqPVApBoenThBdTXwY8Dk.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jokker:

Żeby zarabianie pieniędzy było tak proste jak podrywanie kobiet, to bym miał więcej czasu wolnego, a tak to niestety lipa.

Źle

gdyby podrywanie kobiet było tak samo łatwe jak zarabianie pieniędzy to wszyscy byliby szczęśliwi
  • Odpowiedz
@Jokker: Jak singiel od pewnego czasu chętnie bym poznał jakąś fajną dziewczynę, ale chyba za bardzo spłycasz problem. Pójść na miasto, wziąść numer od najfajniejszej dziewczyny? Nie rozumiem za bardzo jak to sobie wyobrażasz. Ja mam chyba spodobać się takiej dziewczynie a nie wyjść na desperata jakiegoś który koniecznie chce baby. Na miejscu tej dziewczyny trzymałbym się od takiego kogoś zaczepiającego nieznajomego jak najdalej.
  • Odpowiedz
Źle

gdyby podrywanie kobiet było tak samo łatwe jak zarabianie pieniędzy to wszyscy byliby szczęśliwi


@alh3: Tylko że podrywanie/poznawanie kobiet metodą prób i błędów nic nie kosztuje - podchodzisz do kobiet, rozmawiasz, tyle... uda się lub nie...
A zarabianie pieniędzy metodą prób i błedów kosztuje bardzo dużo pieniędzy - wejdziesz w zły biznes i tracisz kasę...
Mówię z własnego doświadczenia:)
  • Odpowiedz
Jak singiel od pewnego czasu chętnie bym poznał jakąś fajną dziewczynę, ale chyba za bardzo spłycasz problem. Pójść na miasto, wziąść numer od najfajniejszej dziewczyny? Nie rozumiem za bardzo jak to sobie wyobrażasz.


@panzerfucker: Normalnie. Poczytaj moje wpisy sprzed miesiąca, dwóch, trzech. Każdą z moich kobiet (a związków miałem sporo, mam 30 lat) poznałem jako obcą na ulicy / w sklepie / w mcdonaldzie itp, zagadujesz, gadasz, dobrze się gada,
  • Odpowiedz
poznałem jako obcą na ulicy / w sklepie / w mcdonaldzie itp, zagadujesz, gadasz, dobrze się gada, numer tel, spotkanie


@Jokker: Zaraz przeczytasz iż to pajacowanie i duma i honor przegrywa na to nie pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jokker: Ups to chyba będę miał problem. Wracam wieczorem z roboty i nie mam ochoty już się specjalnie włóczyć po mieście i szukać okazji do zagadania kogokolwiek. Inna sprawa że moja aparycja też jest jaka jest:) Ale możliwe że Twoja taktyka za którymś razem daje rezultat.
  • Odpowiedz
@Jokker:

Tylko że podrywanie/poznawanie kobiet metodą prób i błędów nic nie kosztuje - podchodzisz do kobiet, rozmawiasz, tyle.


to zarabianie pieniędzy nic nie kosztuje. Pracodawca daje wymagania i jak je spełniasz to możesz pracować i on Ci za to zapłaci a jak chcesz mieć własną firmę to uciekasz do wolnego kraju proste
  • Odpowiedz
Zaraz przeczytasz iż to pajacowanie i duma i honor przegrywa na to nie pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@fishery: No tak, lepiej siedzieć w domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ups to chyba będę miał problem. Wracam wieczorem z roboty i nie mam ochoty już się specjalnie włóczyć po mieście i szukać okazji do zagadania kogokolwiek. Inna sprawa że moja aparycja też jest jaka jest:) Ale możliwe że Twoja taktyka za którymś razem daje rezultat.


@panzerfucker: Tzn powiem tak - ja też nigdy CELOWO nie chodziłem po mieście żeby szukać kobiety. Po prostu jak robiłem zakupy w galeriach (jedna z
  • Odpowiedz
to zarabianie pieniędzy nic nie kosztuje. Pracodawca daje wymagania i jak je spełniasz to możesz pracować i on Ci za to zapłaci a jak chcesz mieć własną firmę to uciekasz do wolnego kraju proste


@alh3: Ja niestety nie spełniam wymogów pracodawców, a jeśli tak to tych co płacą grosze, więc zostały mi własne biznesy i takie prowadzę od lat , ale to nie takie proste i raz się zarabia więcej,
  • Odpowiedz
Podrywanie kobiet na mieście kończy się tak


@Veritas_liberabit_vos: Dzięki za link, przeczytałem. Pierwszy błąd jaki zrobiłeś to dosiadanie się do kobiety na ławce - wiadomo że ona to odbiera jako celowy podryw, to z góry jest nastawiona na "nie". Lepiej rozmawiać niby przypadkowo, np. na przystanku czy w sklepie. Druga sytuacja jaką opisałeś to właśnie sklep i moim zdaniem dobrze to rozegrałeś - nie było klientów, podszedłeś do ekspedientki, zagadałeś,
  • Odpowiedz
@Jokker:

Powinieneś z innymi próbować właśnie w ten sposób, kobiet jest pełno i trafisz na singielkę to się rozmowa potoczy inaczej.

Obłęd: powtarzać w kółko tę samą czynność oczekując innych rezultatów.
  • Odpowiedz
Tak z czystej ciekawości: Wiem że to hobby ale czy jakiegoś przegrywa udało Ci się posłać na ścieżkę wygrywu ?


@fishery: Szczerze - nie mam pojęcia. Paru osobom doradzałem, ale to były osoby które już miały dziewczyny i się im nie układało w związkach, to wiem że udało mi się coś doradzić i moje porady się przydały, bo mi pisali o tym.
Ale czy taki typowy "przygryw", zamknięty w sobie,
  • Odpowiedz
Obłęd: powtarzać w kółko tę samą czynność oczekując innych rezultatów.


@alh3: Tę samą czynność, ale za każdym razem lepiej (coraz lepsza pewność siebie, coraz lepsze panowanie nad treścią rozmowy, itp). To nie obłęd, a trening.
  • Odpowiedz
@Jokker: Też byłem przegrywem. Jakiś czas temu podniósł się płacz że matka zła, że koledzy gnębili że w ogóle to wszystko przez nich to opisałem napisałem im kawałek swojego życiorysu i nagle okazało się iż to że z niego wyszedłem to wina: genów, szczęścia, ojca. Nic w tym mojego udziału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli faceci muszą trenować aby kogoś poznać a dziewczyna nie musi robić nic tylko czekać aż ktoś do niej zagada.

Tzw. równouprawnienie z przywilejami


@alh3: Jak to dziewczyna nic nie musi robić? Wiesz ile jest pięknych dziewczyn, które w rozmowie są beznadziejne? Bo nie potrafią gadać z facetami. Też brak "obycia", czyli treningu.
Miałem parę takich przypadków w życiu. Dziewczyna np. 25 lat która nigdy nie miała faceta = uciekać!!!
  • Odpowiedz