Wpis z mikrobloga

Mireczki gdzie kupujecie srajgacie dla dzieci? Pampers? Dada? Czy coś jeszcze innego? Warto ściągać z Amazona, czy wersje polskie też są ok?
Jeszcze mam chwilkę (2.5msc) ale chcę się dowiedzieć szybciej. Jaka cena to dobra cena?

#dzieci #rodzice #rodzina #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dudek89: baby Dream z Rossmana. Rada nie nadaje się do niczego... A te rossmanowe są porównywalne do oryginalnych pampersów. Cena - dla rozmiaru 4 jakieś 25 zł duża paka. Regularnie w promocji - obecnie dwie pąki za 4 dychy.
  • Odpowiedz
@Dudek89: My na początek Pampersy (w obawie przed reakcją alergiczną, bo się nasłuchaliśmy różnych opinii o Dadach i podobnych), ale docelowo wskoczyły Baby Dream. Rossmann ma zajebiste promocje i dzisiaj np. kupiłem kilka paczek za jakieś śmieszne pieniądze (w porównaniu nawet z Dadą). Tylko zainstaluj apkę do promocji i poza Rossmannem więcej nie potrzeba - mają też wersje na noc (dla starszych guwniaków) i do pływania.
  • Odpowiedz
@Dudek89 jasne:) dużo rodziców kupuje wszystkie po kolei i sprawdza, które pampki zaakceptuje pupa dziecka:) nam przypasowaly zielone pampersa, Dada przemakala, rosmanowe jakieś sztywne, z Lidla podobno jeszcze gorsze... Ale ile rodziców tyle opini, więc bobas się urodzi to zaczną się testy i u was:)
  • Odpowiedz
dużo rodziców kupuje wszystkie po kolei i sprawdza, które pampki zaakceptuje pupa dziecka


@pucka25: @Dudek89: kiedys bylam swiadkiem w sklepie, jak jedna pani zrobila kasjerce awanture, ze ta nie pozwolila jej pootwierac kilku paczek i zabrac na probe po jednym pampersie z kazdego typu :P
I odgrazala sie, ze tego tak nie zostawi, bo to skandal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz