Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu


Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 268
OP: Samochód kupiony przed ślubem, mieszkanie z większością wyposażenia dostałem w spadku długo przed ślubem, firma założona długo przed ślubem. Resztę może sobie brać. Mój brat miał bardzo podobną sytuację, więc będę miał się kogo radzić :)

Dobra, odezwę się już po akcji. Jeżeli ktoś chce być wołany, to niech plusuje pierwszy komentarz.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}

@JohnMaxwell: a jak to jest, jeśli właśnie żona zdradziła i niejako przez nią jest rozwód? Z tego co wiem, to w takich wypadkach np. mąż czasem nie musi płacić alimentów, albo żona musi płacić i ogólnie ponosić konsekwencje rozwodu. Ale wiele nie pamiętam z tego, jednak pozostało mi w głowie, że może się to korzystnie skończyć. Ale faktem jest, że brak intercyzy oznacza całkowity podział majątku nabytego po zawarciu małżeństwa i