Wpis z mikrobloga

@Matis666 Usralam się gimbow bo taki sposób myślenia, który tu potrzebujecie jest typowy dla osób poniżej 15 r.z. Jeśli jesteś starszy to cóż, bardzo mi przykro :)
Ale odpowiadając na Twoje pytanie - nie wiem jak Ty ale ja osoby starsze zawsze przepuszczam do przodu. Nie muszą się mnie o to prosić. Zwyczajna przyzwoitośc wymaga aby osobie słabszej od nas pomagać. To wy macie z tym problem jakiś dziwny a nie
  • Odpowiedz
@KielbasaHasa: @Emdeka: @piffko1104: @layla__: @Amayor: @Siman: nie ma sensu strzępić ryja. Banda niemających o życiu pojęcia bachorów - beton. Założę się, że ten post trafi w gorące do końca dnia, udowadniając tylko w jak popapranym społeczeństwie przyszło nam żyć. Wielkie cwaniactwo i "co to nie ja" przed monitorem w swojej piwnicy, a w rzeczywistości zgasił byś taką/takiego jak peta! "Roszczeniowa
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: Kobiety w ciąży w sklepach dzielą się na dwa typy:

1) Normalna - podejdzie, powie że jest w ciąży i zapyta się czy może wejść bez kolejki. Spoko, nie ma problemu
2) P----------a - Przepycha się jak baba w autobusie, wywala ten brzuch na wierzch i domaga się wszystkiego co tylko się da. Oczywiście nic przy tym nie powie. I domyśl się czy jest w ciąży czy to po
  • Odpowiedz
@layla__: gdzie brak empatii? Uwazam, ze słabszym trzeba pomagac, ale nie mam zamiaru się domyslec, czy baba za mna sie obzarla czy jest w ciazy. Po cos ludziom bozia te gemby dala, zeby ich uzywac. Uwazam, ze zadnych tabliczek nie trzeba, bo znowu ktos będzie pokrzywdzony. A juz przechodzenie bez slowa "bo przeciez jest tabliczka" tez uwazam za przejaw chamstwa, bo wypada poinformowac ludzi przed soba.
  • Odpowiedz
@Slonx Nie wiem, parę razy wpadło mi w oko jak wypisywales takie prowokacyjne wpisy wobec ludzi o innych poglądach no nevermind.
No i kiedyś miałeś fajniejszy avatar z baldurs Gate zdaje się. Zanim się na homoseksualizm w promocji załapałeś xD
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: raz zaproponowałem jakiejs kobiecie - na oko ok 27lat - ze wpuszcze ja przede mna bo w ciazy stac nie bedzie pól dnia z zakupami, a mi sie nie spieszyło.

Okazało sie ze jest po prostu gruba XD troche prychłem, ale przeprosiłem i powiedziałem ze na pierwszy rzut oka wprowadziła w błąd XD
  • Odpowiedz
Jestescie z-----i, ja zawsze przypuszczam panie w ciąży, nawet w kolejce do lekarza pytam sie czy chce wejść przede mnie. Jak sie zle czuje to skorzysta, jak nie to nie. Ale wypada zapytać.
Korona wam z głowy nie spadnie, a w ostatnich miesiącach ciąży jest to wielki dyskomfort dla kobiet.
  • Odpowiedz
ale nie mam zamiaru się domyslec, czy baba za mna sie obzarla czy jest w ciazy. Po cos ludziom bozia te gemby dala, zeby ich uzywac

od kiedy zaproponowałem pewnej pani w ciąży przepuszczenie jej w kolejce i okazało się, że jednak nie jest ciężarna, to wolę to być aż tak uprzejmy..


@Ranger: @dziecielinapala @Myszoskocznia: podpowiedz - ciazowy brzuch wyglada zazwyczaj jak pileczka pod koszula, tluszcz u kobiet sie bardziej "rozlewa" ;)
Oczywiscie czasem roznie bywa, zwlaszcza, jesli kobieta cala jest duza, ale w razie czego mozna pod tym katem probowac rozroznic, gdybyscie zdecydowali
  • Odpowiedz
@Sylar: napisałbym ci jak bardzo uważam, ze jesteś ograniczony światopoglądowo i unyslowo, ale za to idzie się siedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz