Wpis z mikrobloga

@KielbasaHasa: akurat z jej wypowiedzi nie wynika, że poprosiła kasjerkę o pomoc i nie ma to nic wspólnego z czytaniem ze zrozumieniem. I co jak co, ale #!$%@? to sie Ty, w dodatku juz sie czepiasz nawet edukacji komentujących, co świadczy, że argumenty na temat Ci sie skończyły. Zluzuj majty, Elo.
  • Odpowiedz
@nekropolo-: poprosił bym o jakiś cytat patusowych wypocin. O sformułowaniu z rozkladaniem nóg już napisalem.

Zawsze łatwiej jest kogoś obrażać i nazywać debilem niż się posiłkować argumentami.
  • Odpowiedz
Bo jak miałem 7 lat zacząłem uczęszczać na lekcję J Polskie w szkole Podstawowej. Polecam i Tobie bo też tak możesz umieć, tylko spiesz się bo tam zaczynają od 8 rano.


@KielbasaHasa: To jednak należało już w w wieku 5 lat zacząć chodzić - ach ta nasza edukacja.
  • Odpowiedz
@ediz4:

Ja tam bardzo chciałem iść do szkoły i uważam, że to nie jest głupie uczyć dziecko odpowiedzialności, natomiast wiem, że nie ucząc je możesz wychować głupie dziecko.
  • Odpowiedz
Wykopkowe stulejarze w formie xD, #!$%@? mnie to obchodzi ze jakis lachon dal dupy, to teraz jest uprzywilejowana jak karetka na sygnale.

Dlaczego jej chlop nie poszedl?
  • Odpowiedz
dla ciężarnych w widocznej ciąży i dla osób z max 5produktami powinny być oddzielne kasy min jedna. Wchodzę ostatnio do biedry po dwa produkty a tu kolejka do kas na pół biedry i wszyscy pełne kosze. Oczywiście że produkty odniosłam spowrotem na półki i nie kupiłam xD


@Carolina777: u mnie w gminie w lidlu i biedrze w 90% przypadków otwarta jest tylko jedna kasa, a reszta załogi ma na to #!$%@?
  • Odpowiedz