Wpis z mikrobloga

@KielbasaHasa no białorycerzyku, szkoda tylko że nie pomyślałeś że kobieta w zaawansowanej/zagrozonej ciąży (skoro mówisz o poronieniu lub krwawieniu) przede wszystkim nie powinna chodzić do supermarketów xD
  • Odpowiedz
@KielbasaHasa: @dziecielinapala: a dlaczego ona ma wchodzić bez kolejki a ja po 8 godz pracy przy przeprowadzkę mam stać, bo rozłozyła nogi parę miesięcy wcześniej. Jeśli bardzo źle się czuje to niech nie chodzi na zakupy.


@ZnamUklady: To nie chodz do pracy jak cie tak meczy słabiaku xD
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: chyba nie wiesz małolat jak się może czuć kobieta od 7 miesiąca ciąży . Fakt jeśli nie czują się dobrze, powinny zostać w domu ale są czasami sytuacje awaryjne .
Nie ważne czy jestem po 8h w pracy i 1,5 h na siłowni , kobietę w ciąży zawsze przepuszczę.
A to smutne #!$%@? o pracy przy przeprowadzkach możesz zachować dla siebie. Jak Ci nie pasuje to weź się za
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: To bardzo dobra sposobność, by wyjaśnić wykopkom, czym jest i czym nie jest mizoginia (i nie tylko ona)

Nie jest ona zwykłą krytyką ludzkich zachowań, natomiast jest ona między innymi odsądzaniem od godności ludzkiej kobiet na podstawie uprzedzeń.

Tutaj widzimy doskonały przykład uprzedzenia wobec niereprezentatywnej grupy matek głośnej w internecie, co OP postanowił rozszerzyć na całą populację, doprowadzając do dwóch błędów poznawczych jednocześnie: wnioskowania z grupy niereprezentatywnej oraz efektu jednorodności grupy
  • Odpowiedz
Sie należy


@ZnamUklady: dokładnie, niestety dla niektórych ludzi wymagany jest znak typu "ustąp starszym, miejsce parkingowe dla inwalidy, miejsce siedzące dla kobiety w ciąży itd" bo bez niego nie czują, że wypada wykonać dla takich ludzi gest.
  • Odpowiedz
  • 62
@Matis666 Wiadomix powinna umrzeć z głodu w domu, kto to widział w zaawansowanej ciąży po spozywczakach łazić no głupia pipa no.

Ja #!$%@?ę ile na tym portalu jest dzieciaków z zerowym pojęciem o życiu to aż głowa boli.
  • Odpowiedz
  • 43
@dziecielinapala Ale tej pani chodzi o to, żeby nie musiała się prosic takich zapracowanych gimbusow jak wy. W Rossmannie czy tesco jakoś jest tabliczka z informacja o pierwszeństwie i człowiek sobie po prostu przechodzi bez przymusu dyskutowania z co poniektorymi osobnikami.
  • Odpowiedz
@Slonx: Bardziej niż nienawiść do madek, bo raczej jej nie mam, bo też mam Mamę mam problem z postawą roszczeniową. Nie patrząc na kolor skóry, wiek, płeć będę dalej wypominał tą postawę, bo wg mnie wszyscy są równi. No dobra może z rozkładaniem nóg trochę przesadziłem, ale tak miało wyjść, żeby pokazać problem poniekąd wymuszania pozycji społecznej dzięki własnie ten czynności. Tak samo podejście mam do wszystkich ludzi, który mówią
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: trochę empatii, może nabędziesz jak będzie to twoja partnerka. Widzę kogoś starszego i chorego, kobietę z widoczna ciąża, kogoś o kulach to dlaczego nie pomoc
  • Odpowiedz