Wpis z mikrobloga

@agaja Oki, czyli czuję się dobrze żeby chodzić po sklepach ale czuję się źle jak mam chwilę postać? Serio to nie jest problem zapytać czy ktoś ją przepuści. No ziomek, pracowała u nas laska która poszła na l4 w 4 tygodniu ciąży opowiadając lekarzowi jakie ma mdłości i jak jej strasznie a potem wystawiała foty z wakacji jak siedzi na karuzeli. Oczywiście nic jej nie było, opowiadała nam nawet jak będzie
  • Odpowiedz
@wutwut12: uważaj, bo za cechy przyzwoitości, które w sobie posiadasz taki @Sylar: wyzwie Cie od bialorycerzy i wyśmieje. Panie w tym narodzie empatia wymarła, jak dinozaury. Wszędzie gbury i chamy.
  • Odpowiedz
  • 4
@KielbasaHasa chlopie wez sie ogarnij bo cos masz ewidentnie z glowa... Nie wiesz jak dyskutowac to wyzywasz wszystkich od dzieciakow a sam pewnie masz 17 lat i pryszcze na czole... Ogarnij sie czlowieku bo smutne masz zycie
  • Odpowiedz
Jestescie z-----i, ja zawsze przypuszczam panie w ciąży, nawet w kolejce do lekarza pytam sie czy chce wejść przede mnie. Jak sie zle czuje to skorzysta, jak nie to nie. Ale wypada zapytać.


@wutwut12: zawsze to przepuszczasz te po których widać albo same powiedzą. Nie masz pojęcia czy bohaterka posta nie stała w kolejce własnie za tobą.
  • Odpowiedz
Oki, czyli czuję się dobrze żeby chodzić po sklepach ale czuję się źle jak mam chwilę postać?


w sumie to czasem tak faktycznie bywa.

Serio to nie jest problem zapytać czy ktoś ją przepuści.

ja nie pisalam, ze to jest problem przeciez :) jedynie zwrocilam uwage na przyczyne ewentualnych problemow ze staniem w kolejce. Nigdzie nie napisalam, ze kobieta w ciazy ma prawo byc osoba roszczeniowa.
  • Odpowiedz
  • 2
@CigarettesAfterSex no i o to wlasnie chodzi, sam mam znajome, ktore uzywaly karty ciazy zeby cos uzyskac. Wolne w pracy, telefon ze sie czuje, po 20 minutach byla juz w rossmanie... Ludzie to k---a maja zbyt krotki horyzont zeby to pojac, mysla ze wszystkim jest tak zle bo ich siostra to jak byla w ciazy to łooooo dzialo sie krew codziennie wszedzie... Po prostu brak slow.
  • Odpowiedz
chlopie wez sie ogarnij bo cos masz ewidentnie z glowa... Nie wiesz jak dyskutowac to wyzywasz wszystkich od dzieciakow a sam pewnie masz 17 lat i pryszcze na czole... Ogarnij sie czlowieku bo smutne masz zycie


@Sylar:

Smutny to był dzień, w którym mama zostawiła Ci internet bo miała Cię w dupie
  • Odpowiedz
a dlaczego ona ma wchodzić bez kolejki a ja po 8 godz pracy przy przeprowadzkę mam stać, bo rozłozyła nogi parę miesięcy wcześniej. Jeśli bardzo źle się czuje to niech nie chodzi na zakupy.


@ZnamUklady: Jesteś chamem i tego nic nie zmieni. Matki bywają roszczeniowe, to prawda, ale ta kobieta nikogo nie obraziła ani nie zrobiła awantury, tylko zgłosiła swój postulat na stronie Lidla. Jedyne, co moim zdaniem napisała bezmyślnie,
  • Odpowiedz