Wpis z mikrobloga

  • 1
Kolejki w sklepie takie zle, kto k---a stoi w kolejce dluzej niz 5-10 min? Bez przesady to nie takie straszne...

Ej a moze jeszcze swierzaka Pani damy? XD
  • Odpowiedz
@agaja Dokładnie. Potem zdziwienie że pracodawca nie chce zatrudnić kobiety w wieku produkcyjnym i zwalnia po zasłużonym l4 jak ciąża jest faktycznie trudna czy zagrożona. Też uważam to za niesprawiedliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sylar: gdyby to ode mnie zależało to internet był by od 18 lat do pewnego poziomu a ty tą stronę znał byś tylko z opowieści tych co mają "prawo jazdy". Niestety mama i tata mają Cię w 4 literach i internauci muszą cię wychowywać bo twoi rodzice się do tego nie nadają...
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: nooo... niestety to jest do kitu. Aczkolwiek przyznam, ze ani w pracy, ani wsrod znajomych nie spotkalam sie jakos z taka sytuacja, zeby laski szly bez potrzeby.
W poprzedniej pracy jedna kolezanka od poczatku poszla, ale gdybym tam nadal pracowala, to skonczyloby sie tak samo - ale to praca z promieniowaniem, wiec uzasadnione jak najbardziej.

Wszyscy pisza, ze trzeba w kolejkach prosic.. drugiej strony - w sumie, to mi
  • Odpowiedz
Wiec pamiętaj, że jak będziesz w ciąży to chodź byś miała poronić i posikać się krwią (...)


@KielbasaHasa: ja tam się za bardzo nie znam, ale jeżeli kobieta miałaby poronić i się krwią posikać, to jedną z najgorszych rzeczy które mogłaby zrobić w takiej sytuacji byłoby kupowanie bułek w Lidlu. Nie lepiej, nie wiem, udać się na SOR? Zadzwonić po karetkę? Poprosić o pomoc jakąś znajomą lekarkę/pielęgniarkę?

Dlaczego taka umierająca
  • Odpowiedz
a dlaczego ona ma wchodzić bez kolejki a ja po 8 godz pracy przy przeprowadzkę mam stać, bo rozłozyła nogi parę miesięcy wcześniej. Jeśli bardzo źle się czuje to niech nie chodzi na zakupy.


@ZnamUklady bo bez dzieci ten kraj wymrze, a twoja przeprowadzka jest c---a warta, robolu bez szkoły.
  • Odpowiedz
@KielbasaHasa: Okej, panie "Poroniłem bo kupowałem proszek do prania". Kładź się dalej przed wszystkimi skoro ci to sprawia przyjemność. Pamiętaj, żeby przeprosić, gdy ktoś potknie się o twoją głowę, bo leżałeś niezbyt płasko.
  • Odpowiedz
Bardzo ciekawy wątek. Kobieta zamiast poprosić o pomoc chce narzucić obowiązek obsługi poza kolejnością sieci sklepów. Najlepiej żeby pracownicy jeszcze skanowali kolejkę i ściągali zakupy z taśmy bo dalej stoi kobieta w ciązy która nie potrafi się komunikować. Pojawiły się więc sfrustrowane piwniczaki jak i druga strona rzucająca mizoginami na prawo i lewo tak naprawdę nie wiedząc do końca co to oznacza. Przypomniała mi się afera z celebrytką Muchą oburzoną że nie
  • Odpowiedz
@agaja: do tego o japie się przyznaje xD naprawde duzo sympatyczniej przepuscic kogos, kto poprosi o pomoc niz takiego co wlazi ci na piety i fuka pod nosem. Spoleczenstwo to twor wielokierunkowy, nie jedno
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: a dlaczego ona ma wchodzić bez kolejki a ja po 8 godz pracy przy przeprowadzkę mam stać, bo rozłozyła nogi parę miesięcy wcześniej. Jeśli bardzo źle się czuje to niech nie chodzi na zakupy.

Weź się leszczu ogarnij!
Piszesz, że ciężarna robi awanti w necie zamiast głośno jasno dopomiec się o swoje w sklepie...
Moze następnym razem Ty w takiej sytuacji powiedz jasno i wyraznie, że masz w------e że ona rozlozyla nogi i niech stoi za Tobą bo niosles szafe i bolą Cię plecy i
  • Odpowiedz