Wpis z mikrobloga

Mirki, co się dzieje z dziewczynami w naszych czasach ja się pytam.

Wczoraj umówiłem się z taką jedną. Nie powiem, miałem dosyć duże oczekiwania z nią związane i liczyłem, że nie skończy się na rozmowie. Ze zdjęcia wynikało, że jest mocne 9/10, hobby miała interesujące (film, muzyka, podróże) i gadka przez telefon nawet nam się kleiła (tak, tak, nie ma co się cykać i trzeba szybko przejść z Internetów na rozmowy telefoniczne), ale spotkanie to jakaś tragedia.

Na praktycznie wszystkie moje pytania odpowiadała półsłówkami, a jak wkraczaliśmy na tematy związane z seksem to już ogólny bulwers na twarzy i jakieś dziwne feministyczne gadki, że to narusza jej strefę intymną. Jedyne o czym chciała rozmawiać to praca i studia.

Mam już swoje lata i czasu nie zamierzam marnować, więc gdy tylko zorientowałem się, że do niczego nas to nie zaprowadzi to podziękowałem za spotkanie i wygłosiłem standardową formułkę „dziękuję, będziemy w kontakcie”. Mówię Wam Mirki, praca rekrutera w branży IT to ciężka harówka.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #humor #heheszki #pracbaza #pasjonaciubogiegozartu #coolstory nie #pasta
  • 16