Wpis z mikrobloga

@PieknaKobieta parkowanie to jest problem chyba w każdym dużym mieście, zwłaszcza w centrach. Miasta projektowane były dawno temu, wiele lat przed masowym sprowadzaniem wieśwagenow z reichu. U siebie też jak nie muszę to nie jeżdżę autem, do pracy mam 4,3 km które idę na piechotę (jak leje to tramwajem).

To co mnie uderza w polskich miastach to ilość aut typu kombi i SUV. Jeździ tego zastrzesienie. Nie wiem po jaką cholere
  • Odpowiedz
a to ciekawe, bo ja z Warszawy zapamiętałem żuli, syf i budki z kebabem czy automatami na żetony na co drugim rogu.


@fastmotion: polecam nie oceniać miasta po okolicach głównych dworców. W takiej ocenie wszystkie polskie miasta to jeszcze późny PRL/wczesne lata 90-te.
  • Odpowiedz
Warszawa naprawdę jest coraz ładniejsza, coraz bardziej nowoczesna. Kto mieszka w Warszawie, ten plusuje :)


@PieknaKobieta: nie mieszkam, ale zaplusowałem. I CO MI TERAS ZROBISZ
  • Odpowiedz
@PieknaKobieta: całe życie bywam w Warszawie, bo mam tam rodzinę, a przez rok nawet mieszkałam w tym mieście i nie polecam, wg mnie Warszawy nie da się lubić. za to Wrocław kocham całym serduszkiem, przyjechałam 5 lat temu na studia i nie mam zamiaru wyjeżdżać ()
  • Odpowiedz