Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z was tu wszystkich soecjalistow od gield, btc i tych rzeczowych analiz xd 90% tutaj to jakas licbaza co wrzucila 500zl w btc ale analicy, wykresy, #!$%@? muje i teksty "mhm tak korekta trwa, co orawda myslalem ze przy 4100 zacznie dalej spadac ale wiado o do 2000_2300 leci i potem ostry skok w gore" xdddddddd no kisne niemilosiernie xd zaraz pewnie do tego wrzuci jakis rysunek twktyczny gdzie linie przecinaja sie na 3000 i rzeknie ze tu bedzie stabilizacja wiadomo przeciez xddd

Serio wy tutaj tak na powaznie traktujecie te gowniane pseudoanalizy na podstawie wrozenia szklanej kuli i sledzenia twitteraz 3 osob ktore sledzi kazdy? xd o albo ci co na podstawie wczesniejszego zachowania wykresu przewiduja nastepne, szukaja jakichs ciagow xd

Zawod gimbazjalny spekulant kryptowalutowy xd
Serio czytam ten tag i czuje sie jak kiedys ogladalem z jakims januszem pilke nozna i on udawal eksperta "no ten olidabede to dobry mudzin" xd
#bitcoin
  • 90
@MelomanBTC: Ciesze sie ze jestes jednym z niewielu rozsadnych tu ludzi. Ale co do tego nie mialem watpliwosci, w koncu znamy sie troche i wiedzialem ze nie jestes gimba ktora obraca 100zl. Wlasnie o to mi chodzi. Plus o to ze przyszlosc btc nie jest w zaden sposob przewidywalna, rownie dobrze moze za rok zawladnac swiatem, co jebnac calkowicie za miesiac. Nie wiemy tego i wkurza mnie ze grono specjalistow tutaj
@Perlo: Dzięki za dobre słowo.

Nic nie jest pewnym, a szczególnie tak intensywnie rozwijająca się branża. Wszystko może się wydarzyć. Technologia Blockchain, napewno zostanie wykorzystana w naszym rozwijającym się świecie i napewno warto zainwestować i wiedzieć "o co cho", ale czy to będzie przy użyciu Bitcoina, czy innych pochodnych. Kto wie :D

Ja dopóki widzę, że jest to jedna z najbardziej rozwijających się branż (tak jak eSport), to jestem all'in kapitałowo
Panowie i powiedzcie mi ze to jest powazne: https://www.wykop.pl/wpis/26837967/jak-myslicie-w-ktora-strone-podazy-kurs-w-punkcie-/


@Perlo: Tu się nie upieram, bo masz rację, takie analizy można z miejsca wyrzucić do kosza.

ACZKOLWIEK

albo ci co na podstawie wczesniejszego zachowania wykresu przewiduja nastepne, szukaja jakichs ciagow xd


Z tym się nie do końca zgodzę. Jasne, rynek kryptowalut mocno różni się od standardowych, jednak i tu są powtarzalne schematy, formacje, którymi można się sugerować przy podejmowaniu krótkoterminowych decyzji. Ale
@MelomanBTC: Nie, aj nie lubie skrajnosci w zadna strone. Ja sobie tylko obserwuje i staram sie zachowac rozsadek bo nie mam w tym zadnych pieniedzy i los jest mi w sumie obojetny. Widze potencjal, ale widze niebezpieczenstwa i tyle.
@ImmortalShox: No i super, jakis kompromis osiagnelismy. Bo ja wierze ze mozna cos krotkoterminowo analizowac, sa przeciez lepsi i gorsi "trejderzy" i z czegos to sie bierze. Bawia mnie tylko te
@Perlo: ten wpis jest bardzo smieszny, bo ktos kto zajmuje sie handlem skorkami na przedmioty z ktorych strzelaja dzieci w grach smieje sie z osob, ktore notabene rowniez handluja elektronicznym dobrem, ktore pomagaja sobie analizami xD #!$%@? gnije od rana
@Perlo ogolnie tutaj goscie z btc to biznesmeni, ktorzy zainwestowali moze 10k zlotych. A wczesniej szaleli po lokatach oszczednosciowych xd ej mati 3 lata temu wrzucilem 10k na lokatejuz mam 10 900 zyc nie umierac xe