Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z was tu wszystkich soecjalistow od gield, btc i tych rzeczowych analiz xd 90% tutaj to jakas licbaza co wrzucila 500zl w btc ale analicy, wykresy, #!$%@? muje i teksty "mhm tak korekta trwa, co orawda myslalem ze przy 4100 zacznie dalej spadac ale wiado o do 2000_2300 leci i potem ostry skok w gore" xdddddddd no kisne niemilosiernie xd zaraz pewnie do tego wrzuci jakis rysunek twktyczny gdzie linie przecinaja sie na 3000 i rzeknie ze tu bedzie stabilizacja wiadomo przeciez xddd

Serio wy tutaj tak na powaznie traktujecie te gowniane pseudoanalizy na podstawie wrozenia szklanej kuli i sledzenia twitteraz 3 osob ktore sledzi kazdy? xd o albo ci co na podstawie wczesniejszego zachowania wykresu przewiduja nastepne, szukaja jakichs ciagow xd

Zawod gimbazjalny spekulant kryptowalutowy xd
Serio czytam ten tag i czuje sie jak kiedys ogladalem z jakims januszem pilke nozna i on udawal eksperta "no ten olidabede to dobry mudzin" xd
#bitcoin
  • 90
  • Odpowiedz
@Perlo: Dziadku, trochę ogłady. Jestem programistą. W zeszłym miesiącu zrobiłem dwie pensje na BTC, po wrzuceniu tam na próbę części oszczędności. A będzie coraz lepiej, bo giełdy mają "troszeczkę" większy knowledge/skill cap niż śledzenie dzieciaków grających w CS czy lola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: To była odpowiedź w Twoim tonie, a teraz poważnie:
część z tych januszy może zajmie się na poważnie biznesem, tak jak Ty zająłeś się sprzedawaniem nożyków za 2k euro. Wyśmiewasz ludzi, którzy "rysując śmieszne kreski" kupili sobie dom i samochód, czy po prostu uważasz, że Twoje klikanie w komputer jest najtwojsze i cała reszta to nie praca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: Śmieszy mnie licytowanie się jak w przedszkolu:

zarabiam pewnie 5x wiecej niz Ty na swoim bitcoinie xd wiec japa tam dzieciaczku xd


Co do samego CSGO, śmieszne jest co najwyżej że ktoś te itemki kupuje - ale jeśli kupują i można zrobić na tym biznes, to chyba grzech nie korzystać. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@pociag: w zasadzue to nie jezeli nie masz znajomosci rynku ;) dlugoterminowo to tez kiepska inwestycja oparta na niejasnych zasadach dzialajacych na wzrosty i spadki cen ;)

@Grzegosh21: okej ale widze analie typu tych opisanych powyzej, zerkam profil autora i widze ze jakis gnojek 17 lat a medrkuje jakby na wall street od lat dzialal xd i tutaj duzo takich powaznych analitykow co #!$%@? takie banaly ze nie
  • Odpowiedz
@Perlo: Screenem po prostu wytknąłem Ci, że robisz DOKŁADNIE TO SAMO, tyle że na rynku mającym mniej głębii. To tak, jakby technik elektryk wyśmiewał juniora programistę. Trochę się chyba rozminąłeś z logiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: Czyli 75% wkładu początkowego. Liczą się procenty, myślałem, że byznesmenowi nie trzeba tego tłumaczyć. Gdybym wrzucił tam pełne oszczędności, miałbym drugie mieszkanie, ale to byłoby dość lekkomyślne z moim brakiem doświadczenia, nie sądzisz? Pogadamy, gdy będę się czuł na tyle pewnie, by władować tam prawdziwą kasę.
  • Odpowiedz
to byla tylko odpowiedz na jego personalny atak majacy mnie zdyskredytowac bo mam hobby/prace ktora moze byc postrzegana jako smieszna.

A ja mam setki tysiecy obrotu rocznie, normalna calkiem ciekawa i dochodowa praca.


@Perlo:
Może powiem tak: równie śmieszna jak to, o czym piszesz na początku wątku.

Obrotu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo:

Jak ja kisne z was tu wszystkich soecjalistow od gield, btc i tych rzeczowych analiz


Analizy to jeden z wielu punktów zaczepienia, spekulując na temat przyszłości kryptowalut czy jakiegokolwiek innego instrumentu finansowego. Absolutnie nie można opierać się na nich w 100% bo jak wiadomo, krypto opiera się na emocjach inwestorów, lecz wszelkie formacje czy określenia wsparć i oporów pomagają i są dodatkiem do napływających
  • Odpowiedz
@FlameRunner: ale caky czas chcesz mi wmowic ze ja wysmiewam zarabianie na btc. A ja wysmiewam tylko niezdarne amatrskie dzieciece wrozenie z fusow ktore tu ma uchodzic za powazna analize.

Oj obrot mowi o skali, nie mam zwyczaju chwalic sie konkretnymi zarobkami na wykopie.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: wez wyjdz juz debilu. Nie umiesz zrozumiec nawet z czego sie nasmiewam xd serio wracaj pisac swoje gownowpisy o tym jak zalsne bylo twoje zycie i jaki wyjatkowy sie czujesz i inteligentny xd tak poczytalem sobie xd zenujacy przypadek
  • Odpowiedz
@Perlo no dobra. Kto w ogóle się sugeruje wykopem. Jest trading view są spekulanci z Twittera. Krypto na wypoku to głównie pytania od początkujących, heheszki i propaganda (bez urazy bo szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) @pawlo74
  • Odpowiedz
ale caky czas chcesz mi wmowic ze ja wysmiewam zarabianie na btc


@Perlo:
Nie bardzo. W gruncie rzeczy wyśmiewam cały czas tekst:

zarabiam pewnie 5x wiecej niz Ty na swoim bitcoinie xd wiec japa tam dzieciaczku xd

Nawet jeśli to jest prawda, to sposób jej przekazania mnie #!$%@?ł. XD
  • Odpowiedz