Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z was tu wszystkich soecjalistow od gield, btc i tych rzeczowych analiz xd 90% tutaj to jakas licbaza co wrzucila 500zl w btc ale analicy, wykresy, #!$%@? muje i teksty "mhm tak korekta trwa, co orawda myslalem ze przy 4100 zacznie dalej spadac ale wiado o do 2000_2300 leci i potem ostry skok w gore" xdddddddd no kisne niemilosiernie xd zaraz pewnie do tego wrzuci jakis rysunek twktyczny gdzie linie przecinaja sie na 3000 i rzeknie ze tu bedzie stabilizacja wiadomo przeciez xddd

Serio wy tutaj tak na powaznie traktujecie te gowniane pseudoanalizy na podstawie wrozenia szklanej kuli i sledzenia twitteraz 3 osob ktore sledzi kazdy? xd o albo ci co na podstawie wczesniejszego zachowania wykresu przewiduja nastepne, szukaja jakichs ciagow xd

Zawod gimbazjalny spekulant kryptowalutowy xd
Serio czytam ten tag i czuje sie jak kiedys ogladalem z jakims januszem pilke nozna i on udawal eksperta "no ten olidabede to dobry mudzin" xd
#bitcoin
  • 90
@Perlo: Swoją drogą może warto mieć trochę pokory chwaląc się swoimi zarobkami w dyskusji pod tagiem bitcoin? Myślę że tu niektórzy mają naprawdę niezłe sumki i nie mam na myśli kilkunastu czy kilkudziesięciu BTC, tylko setki albo i tysiące sztuk.
@FlameRunner: Juz widze te tlumy wykopkow po kilka tysiecy btc majacych xD Sorry, ale fantazja Cie poniosla mocno ;) nie wiem czy wiesz ale 1000btc to jakies 15-13mln zl xD Mhm juz widze kogos operujacego takimi sumami i piszacego analizy na vikop pl xD
@Perlo: Mów co chcesz. Te analizy którymi tak gardzisz bardzo mi pomogły zarobić na giełdzie i od tamtego momentu wszystkie traktuje poważnie i staram się z nich wysnuć dobre wnioski, które przyniosą zysk. Ty też powinieneś bo każdy jest już skazany na krypto. To kwestia czasu.
@FlameRunner: Tak, skoro twierdzisz, ze sa tu ludzie majacy tysiace btc to jestes niespelna rozumu, albo nie znasz wartosci btc xD wybierz co chcesz xD
serio utwierdzam sie w przekonaniu ze tutaj nie ma normalnych ludzi tylko sami gimbomarzyciele xD

każdy jest już skazany na krypto. To kwestia czasu.


@Bonifacy96: o nastepny xD Skazani na krypto xD No wlasnie w zabce nie moglem zaplacic karta! babka tylko adres portfela podala
@Bonifacy96: owszem i jaki to ma zwiazek z tym ze jestem skazany na krypto? krypto poki co nie spelnia praktycznie podstawowego czynnika definiujacego pieniadza - czyli mozliwosc placenia nim. Jest to utrudnione, ograniczone i dla przecietnego janusza skompliklowane. Takze to nawet obecnie pieniadzem nie jest, jest tylko narzedziem do spekulacji i koszenia kasy na januszach, niczym wiecej. I nie oceniam tego, skoro ktos chce sie bawic niech sie bawi, jedni graja
@Perlo: Dla janusza tak ale nie dla nowego pokolenia. Technologia wymiany kryptowaluty będzie ewoluować aż stanie się bardziej wygodna od obrotu gotówką. Nie ma odwrotu. To jednokierunkowa. Postęp idzie tylko na przód.
@Perlo: nie piszę by ci zaimponować, bo mnie #!$%@? obchodzisz, ale #!$%@? coś o śmiesznych liniach więc rozmawiamy o analizie technicznej i o jej skuteczności. Gdyby nie analiza to prawdopodobnie wszystko bym tracił. I tak też było z początku nim poznałem AT. Z AT jest jak z prognozą pogody. Hazard to kompletna losowość. Dzięki analizie technicznej możesz zminimalizować do minimum ryzyko. W połączeniu z dobrą strategią zarządzania kapitałem (profit/loss management) nie
Dla janusza tak ale nie dla nowego pokolenia. Technologia wymiany kryptowaluty będzie ewoluować aż stanie się bardziej wygodna od obrotu gotówką. Nie ma odwrotu. To jednokierunkowa. Postęp idzie tylko na przód.


@Bonifacy96: Szklana kula czy tarota postawiles? :>
@PiersiowkaPelnaZiol: No wlasnie ja tylko o tym mowie, ja wiem ze sa ogarnieci ludzie z doswiadczeniem, ale oni widzac burdel nic nie pisza. A szkoda bo ja lubie sobie poczytac cos madrego.
Tak, skoro twierdzisz, ze sa tu ludzie majacy tysiace btc to jestes niespelna rozumu, albo nie znasz wartosci btc xD


@Perlo: Wydaje mi się, że na tym tagu ludzie właśnie znają wartość BTC, i dlatego mają go tak dużo. Pamiętaj, że wartość =/= cena.

krypto poki co nie spelnia praktycznie podstawowego czynnika definiujacego pieniadza - czyli mozliwosc placenia nim


Widać, że brakuje Ci wiedzy. Z dnia na dzień co raz więcej
Trzeba mieć dobre źródła i trochę pod kopułą.


@Bonifacy96: No Ty jako 21 latek pytajacy jak odblokowac konto na jakiejs gieldzie musisz miec nieziemskie kontakty xD Panie zejdz na ziemie xD

@ImmortalShox: Jedziemy od gory. Okej znaja, ale sadzisz ze sa tutaj ludzie na tagu, udzielaja sie, ktorzy maja w brc wpakowane MILIONY zlotych? xD Serio? xD

Kilka salonow, no no no :D Powiedz mi jaki procent sklepow na swiecie
@StayOut: Nie wiem, bo nie wiem ile zarabiasz. Wiem za to ze hazard jest dosc ryzykowna forma zarabiania pieniedzy :) I nie mow mi tu o losowosci, bo hazard nie jest kompletnie losowy, analizujesz forme drzyn, poprzednie mecze itd i obstawiasz wynik. z btc jest dokladnie to samo, obstawiasz czy spadnie czy nie na podstawie jakichs tam danych. Hazard.