Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z was tu wszystkich soecjalistow od gield, btc i tych rzeczowych analiz xd 90% tutaj to jakas licbaza co wrzucila 500zl w btc ale analicy, wykresy, #!$%@? muje i teksty "mhm tak korekta trwa, co orawda myslalem ze przy 4100 zacznie dalej spadac ale wiado o do 2000_2300 leci i potem ostry skok w gore" xdddddddd no kisne niemilosiernie xd zaraz pewnie do tego wrzuci jakis rysunek twktyczny gdzie linie przecinaja sie na 3000 i rzeknie ze tu bedzie stabilizacja wiadomo przeciez xddd

Serio wy tutaj tak na powaznie traktujecie te gowniane pseudoanalizy na podstawie wrozenia szklanej kuli i sledzenia twitteraz 3 osob ktore sledzi kazdy? xd o albo ci co na podstawie wczesniejszego zachowania wykresu przewiduja nastepne, szukaja jakichs ciagow xd

Zawod gimbazjalny spekulant kryptowalutowy xd
Serio czytam ten tag i czuje sie jak kiedys ogladalem z jakims januszem pilke nozna i on udawal eksperta "no ten olidabede to dobry mudzin" xd
#bitcoin
  • 90
@Perlo: ja kupiłem rok temu btc za 1600 po 8 miesiacach sprzedałem za 17000 nie robiąc nic, Ty musisz się starac, zajmować tym a ja nie robiłem nic. Owszem zarobiłeś więcej w tym czasie (tak myślę) ale ja nie robiłem nic...
@Grzegosh21: to mogles wolny czas poswiecic na czytanie ze zrozumieniem :) ja tylko sie smieje z analiz, nie mowie ze tu nie da sie zarobic. A koledze tak odpisalem bo zaczal wjezdzac personalnie gdy nie znalazl innych argumnetow
@FlameRunner: co w tym dziwnego? Prowwdze swoja firme handlujaca przedmiotami z tej gry, wielki rynek, dobre pieniadze? Dziwne ze takie nietypowe zajecie wysmiewa gosc zajmujacy sie rownie wysmiewanym btc... Myslalem ze tacy ludzie sa bardziej otwarci ale widze mentalnosc janusza, hehe zarabia na tym klikaniu wiol by sie za orace fizycznom he he he