Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z was tu wszystkich soecjalistow od gield, btc i tych rzeczowych analiz xd 90% tutaj to jakas licbaza co wrzucila 500zl w btc ale analicy, wykresy, #!$%@? muje i teksty "mhm tak korekta trwa, co orawda myslalem ze przy 4100 zacznie dalej spadac ale wiado o do 2000_2300 leci i potem ostry skok w gore" xdddddddd no kisne niemilosiernie xd zaraz pewnie do tego wrzuci jakis rysunek twktyczny gdzie linie przecinaja sie na 3000 i rzeknie ze tu bedzie stabilizacja wiadomo przeciez xddd

Serio wy tutaj tak na powaznie traktujecie te gowniane pseudoanalizy na podstawie wrozenia szklanej kuli i sledzenia twitteraz 3 osob ktore sledzi kazdy? xd o albo ci co na podstawie wczesniejszego zachowania wykresu przewiduja nastepne, szukaja jakichs ciagow xd

Zawod gimbazjalny spekulant kryptowalutowy xd
Serio czytam ten tag i czuje sie jak kiedys ogladalem z jakims januszem pilke nozna i on udawal eksperta "no ten olidabede to dobry mudzin" xd
#bitcoin
  • 90
Tak, skoro twierdzisz, ze sa tu ludzie majacy tysiace btc to jestes niespelna rozumu, albo nie znasz wartosci btc xD wybierz co chcesz xD


@Perlo:
Co do jednego masz rację: xD

Tobie naprawdę wydaje się, że jako jedyny masz jakieś pieniądze i rozsądek, a reszta to gimbusy obracające stówką odłożoną z kieszonkowego...
@Perlo: #!$%@? kotka przy pomocy młotka. Moje zarobJesteś ignorantem bez wiedzy i praktyki, co pokazujesz swoimi teoriami bez pokrycia. Ryzyko jest tylko jeśli nie potrafisz zarządzać kapitałem i nie używasz analizy technicznej. Jeśli to potrafisz to jesteś w stanie wyjść tylko na plus. Moje zarobki są tu nieważne. Pokazałem ci procentowo ile można być do przodu dzięki AT
Tobie naprawdę wydaje się, że jako jedyny masz jakieś pieniądze


@FlameRunner: gowno mam a nie pieniadze, chociaz dla wiekszosci wykopkow pewnie spore, ale nie oszukujmy sie rywalizacja z 20latkami to zadne osiagniecie xD ja w ogole nie chcialem tu poruszac tematu moich pieniedzy, #!$%@? sie od mojego stanu konta xD
mowie tylko ze kto ma gruba kase to nie analizuje tego na wykopie xD tutejsi ludzie od analizy maja w wiekszosci
Dla janusza tak ale nie dla nowego pokolenia. Technologia wymiany kryptowaluty będzie ewoluować aż stanie się bardziej wygodna od obrotu gotówką. Nie ma odwrotu. To jednokierunkowa. Postęp idzie tylko na przód.


@Bonifacy96: Ale, że obecnie gotówka nie ma pokrycia w złocie ani nawet w fizycznym pieniądzu, to ty wiedz.
sadzisz ze sa tutaj ludzie na tagu, udzielaja sie, ktorzy maja w brc wpakowane MILIONY zlotych?

@Perlo: Owszem, zauważ jednak, że nie koniecznie trzeba te bitcoiny kupić za miliony, wystarczy, że kupiłeś trochę w 2011 roku i trzymasz do dziś - masz Bitcoiny o wartości milionów złotych.

Kilka salonow, no no no :D Powiedz mi jaki procent sklepow na swiecie obsluguje platnosc btc :) Ile osob na swiecie posiada specjalna karte,
@StayOut: rowniez jestem mlodym czlowiekiem, ale nie na tyle zeby wierzyc w takie frazesy ;)

To, że nie jest jeszcze na tyle popularny, żeby być w każdym sklepie z czasem się zmieni, jak popyt na niego wzrośnie, więcej ludzi doceni cechy zdecentralizowanej waluty.


@ImmortalShox: wrozenie z fusow, nie masz zadnej pewnosci ze tak sie stanie
I mnie nie trzeba przekonywac, ja jestem otwarty na wszystko. Mowie tylko o tym jak
@Perlo: No, wiesz, nie wiem szczerze czy mnie obrażasz czy nie, bo niezbyt jestem "wyznawcą analizy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z analizy dobre jest to, że można wiedzieć, że dużo osób pod nią zagra. 90% analiz wstawianych na wykopie nie ma żadnego sensu i odzwierciedlenia do rzeczywistości, takie same kreski rysuję na ślepo.
Z analizy dobre jest to, że można wiedzieć, że dużo osób pod nią zagra. 90% analiz wstawianych na wykopie nie ma żadnego sensu i odzwierciedlenia do rzeczywistości, takie same kreski rysuję na ślepo.


@MelomanBTC: No i ja tylko tyle chcialem powiedziec. A tu grono oburzonych ze im bitcoina szkaluje. Nic nie szkaluje, zarabiaja? ZAJEBISCIE. Ale niech przyznaja sie ze to nie jest obecnie powszechny srodek platniczy, ze jedyne co ich obchodzi
Bo mi tylko o to sie rozchodzi, ze takie "analizy" to jest smiech na sali :)


@Perlo: A teraz przejrzyj swoje komentarze pod tym wpisem i policz, ile razy i do ilu osób zrobiłeś:
"hurr durr ale z ciebie przemądrzały gówniarz bez kasy"
@Perlo: tak jeszcze dodam, że analiza to nie tylko te linie trendu czy jak to nazywacie "kreski", ale również pierdyliard innych wskaźników technicznych, które się używa w różnych kombinacjach
Ale niech przyznaja sie ze to nie jest obecnie powszechny srodek platniczy, ze jedyne co ich obchodzi to zeby rosla kasa a nie to czy zaplaca potem btc w piekarni :P


@Perlo: No ale to już totalnie inny temat niż ten który tutaj poruszyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozmawiamy o sensowności analizy, jak te z dupy kreski alegorąco.

Nie jest powszechny, bo to za wcześnie, ale jest