Wpis z mikrobloga

@GreenShot ta baba to wyjątkowo kiepska partia - prawie 35 lat, gruba, wymaga oczywiście księcia z bajki (no dobra, facet 30+ mieszkający z rodzicami to też wyjątkowo zła partia więc to jeszcze idzie znieść)

Tyle że w tym przypadku wystarczy po prostu dać w lewo xD Niewiele decyzji w moim życiu byłoby prostszych niż ta.

Ale nie, wykopek musiał dać w prawo tylko po to by ją zjechać.

Bordo to jednak ekstraklasa
@Esubane: No dobra - facet mieszkający z rodzicami to zła partia bo? - bo jest tysiąc różnych powodów aby mieszkać z rodzicami i niekoniecznie wynikający z nieogarnięcia życiowego. Ona po prostu chce chłopa z mieszkaniem bo pewnie sama nie posiada. A dziewczyna wrzuciła rakowy opis i tyle. Jak będzie kandydat ze 181 to już odpada? Kto wrzuca takie debilizmy. Powinno się pisać - preferuję wysokich mężczyzn z racji wzrostu i tyle.
a tym, jak dziewczyna ma 170cm i podobają jej się wyłącznie wysocy faceci.


@johny-kalesonny: bo ja wiem, czy wyrachowanie...Wyrachowaniem byloby wymaganie wgladu do konta :P

Mnie tez sie podobaja tylko wysocy. Znaczy nie chodzi o to, ze mam cos do niskich, ale po prostu nie pociagaja mnie mezczyzni o zblizonym wzroscie.
No nie zmusze sie do tego przeciez.
Tak samo jak aseksualni sa dla mnie jasnowlosi blondyni z niebieskimi oczami.
Jasne,
@agaja: To jest tak samo wyrachowane jak wymaganie szczupłych kobiet z dużymi piersiami / szerokimi biodrami i traktowanie innych kobiet (nie tak idealnych) jako aseksualne. Ale to nie jest do negocjacji, jak napisałaś. Btw to też fajny przykład podkreślający różnice między facetami a kobietami :) dla facetów nie ma czegoś takiego jak aseksualne ładne kobiety.

Też jestem zdania, by się tym nie przejmować, jeżeli ktoś nie spełnia wymagań. Ale też nie
@johny-kalesonny: ale dlaczego wyrachowane?
Co wyrachowanego jest w tym, ze kogos pociaga konkretny typ urody? bo de facto o tym tu mowa.
Tu nie chodzi o to, ze osoby poza kryteriami uwaza sie za gorsze czy cos, tylko po prostu no pociag seksualny to cos podswiadomego, czego nie da sie zmienic.
Wyrachowanie jest za to swiadome.

dla facetów nie ma czegoś takiego jak aseksualne ładne kobiety.

ja nieraz slyszalam cos w
@agaja: Może źle się wyraziłem - to faktycznie nie jest wyrachowane, ale po prostu "podstawowe" albo "niskie". Walcze ze stereotypami, jakoby związki miały być czymś pięknym i wzniosłym :P. Wymagania dotyczące wzrostu u facetów jest takie samo, jak wymaganie dotyczące biustu / bioder i szczupłej sylwetki u kobiet. To nie jest typ urody - to po prostu hipergamia. I to nie jest coś złego, co trzeba usprawiedliwiać. Rozrodczość u ludzi jest
@agaja: Daj spokój, nie przetłumaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież tu jest wykop, tu tylko samcy alfa mogą mieć wymagania- tylko szczupła, drobna kobieta, z piękną twarzą, włosami i piersiami, kobieta kończy się na 55kg, #!$%@?ć walenie harpunem huehueheuhuee

Ale jak kobieta ma wymagania? Skandal! Wyrachowanie! Kto to widział nie brać pierwszej lepszej stulejki która okazała zainteresowanie. Chce wysokiego? Co za lambadziara, zaraz jej pojade na tinderku
Faceci nie traktują ładnych kobiet jako aseksualne. Mogą pomarudzić, ale są gotowi się z nimi przespać.


@johny-kalesonny: no to akurat srednio o nich swiadczy, ale co kto lubi.

Wymagania dotyczące wzrostu u facetów jest takie samo, jak wymaganie dotyczące biustu / bioder i szczupłej sylwetki u kobiet. To nie jest typ urody


to typ sylwetki, jeden pieron. Najzwyklejsza sprawa, nie wiem co w tym takiego aj waj.