Wpis z mikrobloga

Jak kobieta nie ma figury modelki, to znaczy że nie może mieć już żadnych wymagań i skazana jest na jakiegoś bezrobotnego krasnala?


@Shyvana: A czemu bezrobotny krasnal miałby być z otyłą dziewczyną? To też nie jest Twoja definicja szczęścia by być z brzydką kobietą :). Ładne zakłamanie
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ale kogo to obchodzi jak Ona wygląda, co robi, co myśli czy pisze. Ważne żeby się pośmiać :)

Ja jej życzę jak najlepiej, niech znajdzie swojego księcia i będzie szczęśliwa. Chooj w to wbijam..
Ale.. Przecież śmiech to zdrowie, a ja lubię się pośmiać :)
  • Odpowiedz
@Shyvana sympatia to akurat inna sprawa bo tam szło zrobić sensowny profil. Na tinderze masz 500 znaków na opis więc jak wpiszesz wymagania to nie zostanie miejsca już na nic więcej :-)
  • Odpowiedz
@agaja: Też taka ciekawostka - wymagania kobiet MOCNO ROSNĄ od kilku lat (wiąże się to ze zmianą pozycji kobiet w społeczeństwie), gdzie wymagania facetów pozostają na tym samym poziomie. Już wkraczamy od pewnego czasu w "erę singli" - gdyby jeszcze ludzi zachęcać do podnoszenia swoich wymagań, to nikt nie będzie się wiązać.
  • Odpowiedz
wymagania kobiet MOCNO ROSNĄ


@johny-kalesonny: Z tym, że kobiety najczęściej potrafią nagiąć te swoje wymagania jeśli facet ogólnie jest spoko. Co do wzrostu, sama mam 157 cm, a dłuższy czas byłam z niebieskim 170 cm i wydawało mi się, że to jest ok. Obecny niebieski ma 190 cm i powiem ci, że to jest plus milion do atrakcyjności faceta, choć nigdy wzrost nie był dla mnie ważny.
  • Odpowiedz
przeciez to jest podswiadome. nie da sie zmusic do tego, zeby podobal nam sie ktos, kto jednak nas nie pociaga

po prostu no pociag seksualny to cos podswiadomego, czego nie da sie zmienic

jak mozna komus wpoic typ urody? To podswiadome, tak samo jak na poziomie biochemii ludziom podoba sie badz odstrecza zapach potu przedstawiciela plci przeciwnej


@agaja: Interesujące. Teraz zasłaniasz się podświadomością, a przecież uważasz, że "ludzie to nie
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Nie wiem co do naginania. Sporo kobiet jest nieszczęśliwych w małżeństwach, większość rozwodów wychodzi z inicjatyw kobiet. Tzn. oczywiście, muszą te wymagania nagiąć, bo często lista wymagań jest absurdalnie długa, i nie dałoby się znaleźć takiego partnera.

Tak, wzrost jest dużym czynnikiem atrakcyjnosci u facetów. Już w tym wpisie pisały dziewczyny, które same są niskie, dla których to kluczowy element. Osobiście się z tym nie kłócę, tylko to byłoby
  • Odpowiedz
@GreenShot: Jestem fikołkowiczem (175 cm) i na prawdę nie widze nic dziwnego że wysokie kobiety piszą że chcą kogoś powyżej 180 albo 185.W sumie każda kobieta może chcieć kogoś wysokiego,a każdy facet może chcieć modelke,wszystko i tak weryfikuje życie.
  • Odpowiedz
@jacekKobr: sądze że chodziło o to, że jeśli mezczyzna/kobieta nam sie w ogolnym sensie podoba, to jest to cos, czego nie da sie do konca wytlumaczyc ani zmierzyc. po prostu ktos Ci podpasuje i tyle. natomiast w dalszym zalozeniu, jesli sie okaze, ze oprocz cech fizycznych, niestety jest glupia bzdziagwą lub złamanym #!$%@?, to tu już trzeba (albo można) wlaczyc myslenie i zastanowic sie czy zadawanie sie z taka osoba
  • Odpowiedz