Wpis z mikrobloga

@Matt23: No właśnie gruby, wysoki , blondyn a nie poniżej 54kg, powyżej 180 bo to jest po prostu debilne zawężanie grona potencjalnych partnerów. Poznasz kobietę idealną ale z 55kg wagi to ją spławisz?
No właśnie gruby, wysoki , blondyn a nie poniżej 54kg, powyżej 180 bo to jest po prostu debilne zawężanie grona potencjalnych partnerów. Poznasz kobietę idealną ale z 55kg wagi to ją spławisz?


@ediz4: Nie pociągają mnie wieloryby, i nawet gdybym poznał idealną kobietę, która takim wielorybem jest, to nie chciałbym kontynuować z nią bliskiej relacji. Skoro odrzuca mnie fizycznie, to lepiej dla nas obydwojga byśmy znaleźli osoby którym fizycznie odpowiadamy, czyż
@agaja
@LR300
@ediz4
@jacekKobr
@LR300 oj z tym wzrostem to jest takie gadanie, znam dziewczyny z niższymi facetami i wcale im te kilka cm nie przeszkadza. Ale przeważnie to są wysokie dziewczyny z normalnymi albo wysokimi facetami. Niższe dziewczyny często unikają niskich facetów bo 8 na 10 niskich gości ma zryty beret. Niscy faceci (poniżej 170) przeważnie mają straszne kompleksy, najpierw zgrywają cwaniaków, a po jakimś czasie wychodzi z nich, że zazdroszczą
LR300 oj z tym wzrostem to jest takie gadanie, znam dziewczyny z niższymi facetami i wcale im te kilka cm nie przeszkadza


@nika_blue: bo każdy z nas ma inny gust. I jak to mówią - każda potwora znajdzie swego amatora :) i gość poniżej tych nieszczesnych 180 i kobita powyzej 55 :)
ponad 8.000 zł na miesiąc


@GreenShot: gdzie pracujesz, czym się zajmujesz? programowanie? :P

wlazlem w ten watek, i tak sobie scrolluje, scrolluje, tu prukne, tu skisne, tak #!$%@? siedze z 10 min i czytam, patrze i nie doscrollowalem nawet do 1/3 dlugosci komentarzy xD


@paziu: xDDDDDDDDDDDDDDD same here :)

Odnośnie tych opisów to jak widzę, że laska ma wpisane, że tylko faceci powyżej [tu wpisz wyliczony do cm wzrost] to
Widać że loszka nie jest filigranową panną, więc pisanie jej, że oczekuje się mniej niż 55 kg to zwykły prymitywizm.


@Matt23: dlaczego? ona pierwsza zagadała xD jak op lubi chude babki to czemu nie może odpisać w jej "stylu", na jej poziomie? przecież to jest zwykłe odbicie piłeczki
Dlaczego aż tylu facetom przeszkadza fakt, że kobieta ma oczekiwania co do wzrostu partnera?


@Matt23: Mi to nie przeszkadza. Przeszkadza mi za to społeczne przyzwolenie na takie wymaganie w przypadku, gdy krytykuje się wymagania facetów co do sylwetki kobiet. Przeszkadza mi sfeminizowana myśl społeczna, inaczej mówiąc. Pisałem o tym też kilka razy tutaj. Bo de facto te dziewczyny mówią w ten sam sposób jak faceci, którzy mówią o rozmiarze cycków. I
@johny-kalesonny: Nigdzie nie spotkałem się z użalaniem kobiet na to że facet oczekuje szczupłej kształtnej dziewczyny. Na pewno gdzieś się znajdą, ale na pewno nie jest tak, że społeczeństwo krytykuje wymagania facetów, a popiera wymagania kobiet. Natomiast narzekanie na wzrost przez mężczyzn pojawia się tutaj codziennie.