Wpis z mikrobloga

no to akurat srednio o nich swiadczy, ale co kto lubi.


@agaja: No świadczy o tym, że są zdrowi. Zdrowy facet jest gotowy przespać się z każdą ładną kobietą. Co do wzrostu - no nie ma w tym nic takiego dopóki ktoś uważa, że to jest coś więcej niż wymaganie posiadania fajnych cycków u dziewczyn. Po prostu dziewczyny to usprawiedliwiają, bo takie są dziewczyny. A to nie potrzebuje w ogóle
  • Odpowiedz
@Shyvana: Wszystko ok, ale na załączonym screenie to ona napisała do niego pierwsza i (jeśli wierzyć autorowi) to ona zareagowała wścieklizną i pluciem jadem oburzonej tłustej lochy po tym, jak on najzwyczajniej w świecie przedstawił swoje wymagania.
  • Odpowiedz
@BratJuzew: nie ma nic takiego na screenie, a nie wydaje mi się, żeby op można bało wierzyć.
A tak w ogóle to sparował ją tylko po to, żeby jej napisać ten debilizm o 55kg i to nie żadne jego wymaganie tylko widząc opis i zdjęcia chciał jej pojechać i pochwalić się głupotą na mirko, bo hehe znalażł loszkę, która ośmieliła się mieć wymagania, hehe
Każdy człowiek ma jakieś wymagania, i
  • Odpowiedz
@agaja: Sęk w tym, że to rodzi nieporozumienia - np. kobiety wychowujące młodych facetów wpajają im takie bzdury do głowy jak typ urody, jak "bądź sobą" i "liczy się to kim jesteś", lub "dziewczyny tak naprawdę chcą tego i tego". Młodzi faceci wychodzą z zupełnie nierealnymi wyobrażeniami na temat związków i kobiet, i są nieszczęśliwi, bo ciągle widzą sprzeczności.

Nagle dziewczyny, które mają być tą "delikatniejszą płcią" (bo tak mama
  • Odpowiedz
@Shyvana: Nie sparowałem jej tylko po to żeby to tu wstawić, ja po prostu zawsze wszystkie daje w prawo. Później robię przesiew. Jak mi się dziewczyna nie podoba, to po prostu nie piszę i para sobie "wisi".

Jak jakaś napisze, to albo nie odpisuje, albo prowadzę normalną rozmowę prowadzącą do niczego.

Tej tutaj odpisałem, bo przeczytałem jej opis.
Później zaczęła mnie jechać, to ja spokojnie odpisałem że: "Ty masz wymagania 182 cm, a ja mniej niż 55kg". To mi odpisała że jestem krasnalem z małym p-----m. I od razu usunęła parę. Więc screena nie
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ale jak mozna komus wpoic typ urody? To podswiadome, tak samo jak na poziomie biochemii ludziom podoba sie badz odstrecza zapach potu przedstawiciela plci przeciwnej.

Z tym byciem sobą to tez dobra rada - choc akurat tutaj juz rola rodzicow, aby tego mlodego chlopca wychowac na kogos dobrego i wartosciowego, aby to bycie soba mialo sens.
I ja akurat jestem zdania, ze wymagania trzeba miec. Przy czym oczywiscie tyczy sie to obu plci.
Zwiazki to nie fundacja charytatywna i nie widze powodu, abym miala byc z kazdym, komu sie kiedykolwiek sposobalam. Tak samo jak rozumiem, ze nie kazdy, kto spodobal sie mi, mnie sama musi uznac za
  • Odpowiedz
@Shyvana Mnie odrzucają profile pełne wymagań że masz być taki taki i owaki, i do tego nie bądź taki i smaki.

Jak miałem konto na tinderze to w opisie miałem krótki opis siebie, co robię, co lubię, ile mam wzrostu. Do tego opisu kilka zdjęć, zarówno twarzy jak i całej postaci.

Widząc taki profil masz prostą decyzję: podobam się leci w prawo, jak nie to lewo. Jak jest cała wishlista wymagań
  • Odpowiedz
@GreenShot: Wciąż nie rozumiem po co jej coś odpowiedziałeś. Sam napisałeś, że jak Ci się nie podoba to nie odpisujesz.
Skoro ewidentnie żadne z Was nie spełniało oczekiwań drugiego nie rozumiem po co ta farsa. A no tak, zapomniałam, żeby wstawić na mirko.
Zwłaszcza, że kobieta miała taki OPIS, a nie zaczęła wypominać wzrostu w rozmowie, tylko normalnie zagaiła do Ciebie (najprawdopodobniej po przejrzeniu profilu i uświadomieniu sobie, że nie
  • Odpowiedz
@Esubane: Ja mówiłam akurat o sympatii, tam się nie daje w lewo/prawo i nie robi par.
Jak dla mnie to zupełnie normalne, żeby napisać i coś o sobie i coś o swoich wymaganiach. Po co mają do mnie pisać 30letni rozwodnicy z dziaciakiem albo alimentami na karku, jak nigdy nic z tego nie będzie? Lepiej określić się od razu
  • Odpowiedz
@agaja: Nie można nikomu wpoić typu lubianej urody (chociaż osobiście uważam, że takie typy nie istnieją). Nie rozumiem? Nie to miałem na myśli. Miałem na myśli to, co się przekazuje dzieciakom (to co głównie matki przekazują synom).

Co do wymagań - no to nie jest dyskusyjna sprawa, każdy podchodzi do tego po swojemu i nie ma sensu tutaj się nad tym pochylać. Warto tylko wspomnieć, że facetom statystycznie o wiele
  • Odpowiedz
@GreenShot: Ja nie widzę nic, co by się nadawało na jakikolwiek wykopowy tag. Jak kobieta nie ma figury modelki, to znaczy że nie może mieć już żadnych wymagań i skazana jest na jakiegoś bezrobotnego krasnala? To bzdura. Poza tym nie przesadzajmy, nie jest aż tak gruba.

A z zupełnie innej strony, moja mama będąca figury podobnej co Pani na zdjęciu nigdy nie narzekała na brak powodzenia. Chyba tylko na wykopie
  • Odpowiedz