Wpis z mikrobloga

zaręczone/żonate Mirki, ile daliście za pierścionek zaręczynowy? Właśnie jestem po kłótni z #rozowypasek gdyż nieopatrznie stwierdziłem, że lepiej kupić pierścionek za 1,2K, a więcej kasy włożyć w wesele - okazuje się, że dużo za mało :D #logikarozowychpaskow
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matt-salleus

zaręczone/żonate Mirki, ile daliście za pierścionek zaręczynowy? Właśnie jestem po kłótni z #rozowypasek gdyż nieopatrznie stwierdziłem, że lepiej kupić pierścionek za 1,2K, a więcej kasy włożyć w wesele - okazuje się, że dużo za mało :D #logikarozowychpaskow


Chyba ja zdrowo p----------o. Moja dostała złoty za jakieś 600 cebul
  • Odpowiedz
@matt-salleus no jakbym usłyszał, że propozycja pierścionka (w ogóle skąd takie coś? Kupujesz, dajesz wsio.) jest za tania, to najpierw ja bym się spakował i wyjechał, a potem kazał spakować się jej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matt-salleus: 1,6k co ciekawe już nie jesteśmy razem, jeszcze przed ślubem (uff), kur* rękę dał bym sobie uciąć i co? teraz bym kur* ręki nie miał #pdk , zaręczyny na wulkanie i na co to było się tak starać? :), dwa zgubiła pierścionek.

Trafiła Ci się materialistka, moja akurat nie wnikała w cenę.
  • Odpowiedz
@matt-salleus: Wypowiem się, bo chyba mam inne zdanie niż wszyscy powyżej. Wybór powinien być podyktowany jakością, a nie ceną. Trwały, ponadczasowy, z mniejszym lub większym naturalnym kamieniem. Nie z cyrkonią, nie z niskiej próby srebrem/złotem. I tyle. Jeden wyda, z różnych przyczyn, 1k, inny 10k.
A typiara żałosna, olałabym takie zachowanie ( _) Kup po prostu w tej cenie coś porządnego.
  • Odpowiedz
Mieszkałem w aka w jednym segmencie z dziewczyną, której chłopak kupił pierścionek za 8k. Znajoma co z nią mieszkała w pokoju zaczęła dopytywać czemu tyle kasy na pierścionek skoro te najdroższe chodzą po 2-3k na co ona odpowiedziała "no jak to, przecież na pierścionek zaręczynowy to musi być dwukrotna pensja"

  • Odpowiedz
@matt-salleus: a ja nie powiem ile ale powiem tak: musi być ładny bo chcesz żeby go nosiła a nie żaliła się koleżankom, że mały kamień i słabo wygląda.
Jeśli Cię stać to kup jakiś zajebisty (żeby się mogła pochwalić, laski to lubią), jeśli masz kasę tylko na obrączkę z kamieniem wielkości główki od szpilki to poczekaj i pooszczędzaj trochę.
  • Odpowiedz
@matt-salleus: nie uważam żeby cena była istotną, powinna być adekwatna do zarobków, osobiście ja ustaliłem sobie budżet Max i staram się go bardzo nie przekroczyć. Przede wszystkim pierścionek musi się Tobie podobać i przemawiać do Ciebie, a jeśli Tobie się spodoba to i partnerce powinien. Zastanawia mnie tylko dla niej za tani.. wiesz jeśli sobie kupujesz zabawki na chwilę co miesiąc po 1000 zł to się Tobie dziwię l, że
  • Odpowiedz