Wpis z mikrobloga

@matt-salleus: Czy mi się wydaję, czy ty właśnie zapytałeś przyszłej (oby nie) żony za ile jej kupisz pierścionek? XD Nie wiem jak długo z nią jesteś, ale nie wiem czemu pozwalasz na jej materialistyczny charakter ( _)
  • Odpowiedz
@matt-salleus: o #!$%@? 1,2k za malo, znam ludzi ktorzy za mniej niz polowe tej kwoty kupowali, ale maja teraz przynajmniej normalne zony a nie rozpieszczone ksiezniczki
  • Odpowiedz
@matt-salleus: Ty się spowiadasz dziewczynie ile dałeś za pierścionek zaręczynowy?
Parodia. Wg mnie w zaręczynach chodzi o tę symbolikę, a nie czy dałeś 200 zł, 500 zł czy 50 tysięcy złotych...

Nie chcę siać fermentu, ale jakby była w Tobie naprawdę zakochana to płakałaby ze szczęścia, że wskakujecie "na lvl wyżej", że jakaś deklaracja żeby spędzić ze sobą całe życie, a nie kwota pierścionka.

Albo bait, albo jakaś chora sytuacja.
  • Odpowiedz
@matt-salleus: moja powiedziała ze mnie zabije jak kupię coś droższego niż 500zl. Stwierdziła ze za reszte z pierścionka lepiej zrobić porządna wycieczkę rowerową
  • Odpowiedz
@matt-salleus: musowo brylant, zostanie z nią do końca. Jak już brylant to nie taki żeby się krępowała jak koleżanki będą chciały pooglądać bo ledwo co będzie widoczny xD. Jak ktoś kupuje pierścionek z 3cm... cyrkonią to jest debilem.
  • Odpowiedz
@matt-salleus: A #!$%@? różowemu do pierścionka zaręczynowego? Konsultujesz się też jak chcesz iść do kibla? Przecież to Twoja sprawa, to Ty decydujesz jak, kiedy i gdzie się zaręczysz. Wyjdźże spod pantofla :)
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-salleus założenie jest takie, że pierścionek kupujesz ty i nikt się nie wpierda** w twój wybór. W tej okolicy cenowej jest duży wybór, jak kupisz coś unikalnego to ceny nie znajdzie :) Jak lubi blyskotki to kup jej coś fajnego na urodziny/rocznicę ślubu
  • Odpowiedz