Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie często spotykany problem. Ktoś w #pracbaza podkrada mi mleko. Mamy lodówkę w kuchni, często przynoszę sobie kilka butelek i wypijam jedną dziennie (płatki + białko). W kuchni jest też ekspres i sporo osób przychodzi na kawę. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją, że zostawiłem zaplombowaną butelkę (wieczko pod zakrętką - mleko z biedry) podpisaną na zakrętce "krl prywatne". I pomimo takich "zabezpieczeń" potrafiłem w kolejny dzień wyjąć butelkę z 2/3 zawartości.
Dawno temu po malowaniu ścian został mi grunt akrylowy, wygląda jak mleko. Pytanie do mirki into #medycyna co się może stać jak to ktoś wypije? Pytanie do mirki into #prawo co się może stać jak ktoś się zatruje moim, podpisanym jako prywatny gruntem z butelki po mleku?
#janusze #zlodzieje
  • 179
@piwuch: napisz na butelce z mlekiem, ze to farba akrylowa i po problemie. A jak nie to któregoś razu zostaw farbę w podpisanej butelce i nie ma tu Twojej winy w razie zatrucia bo przecież podpisane było ( ͡º ͜ʖ͡º)
@piwuch: mleko w lodówce nie psuje się tak szybko. Nawet jak w poniedziałek otworzysz 4 butelki mleka i dodasz barwnika, to w lodówce nic mu się nie stanie do piątku. W końcu mleko po otwarciu styka się tylko powierzchnią z dostarczonym powietrzem, więc jeśli tam nie nakichasz, nie zanieczyścisz brudnym sztućcem albo śliną, to nie ma prawa mu się nic stać.
Wierz mi - moi rodzice hodowali dziesiątki krów i sprzedawali
@piwuch: Dodanie środka przeczyszczającego kusi wizją satysfakcjonującej zemsty ale niestety pozornie. Piszesz, że chcesz ludzi oduczyć podkradania mleka, a tym sposobem raczej tego nie osiągniesz. Żeby kogoś szybko i porządnie przeczyściło musiałbyś mocno przedawkować specyfik. Większość z nich nie działa tak jak na filmach, tylko o wiele wolniej i przy rzeczywistym zatwardzeniu z reguły trzeba zastosować kilka dawek. Np. lactulosum powinno się brać raz na czczo + przed każdym głównym posiłkiem.
Pytanie do mirki into #prawo co się może stać jak ktoś się zatruje moim, podpisanym jako prywatny gruntem z butelki po mleku?


@piwuch: To może z drugiej strony. Napisz na butelce, że to grunt akrylowy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@piwuch: Chcesz kogoś zabić gruntem bo wypił ci troche mleka? no #!$%@? gratuluje. :) moze jak bedziesz gnił w sztumie to nikt ci nie bedzie podbierał mleka. a probowałeś z nimi w ogóle rozmawiać? krzyknij głośno na przerwie albo napisz kartke ze jeszcze raz i dodasz jakiegos gowna do mleka i tyle. powinno zadziałać.