Wpis z mikrobloga

To wielki dzień dla każdego fana Falloutów i gatunku rpg! Wielki mod rozmiarem dorównujący Fallout 2, darmowy i z wieloma godzinami doskonałej rozrywki!

Wołam ludzi z #crpg #rpg!

@Bethesda_sucks @wielooczek @poloyabolo @kurp @sejsmita @JohnMarkII @jast @Ercefet @Sad_Statue @RealAKP @Jurigag @bzykacz @t3m4 @wysuszony @HpALc_9000 @aknozorm @m00n @czarnobiaua @Niedowiarek
Pobierz
źródło: comment_VoEjgxlngpIKW4cdCiYaxtlUOYA8j4eD.jpg
To wielki dzień dla każdego fana Falloutów i gatunku rpg! Wielki mod rozmiarem dorównujący Fallout 2, darmowy i z wieloma godzinami doskonałej rozrywki!

Wołam ludzi z #crpg #rpg!

@Darnath @daedalus_pl @Riges @Althorion @Rv0000 @bzykacz @Senior_Mordino @atteint @lowca_randroidow @vateras131 @arszonto @chciwykrasnolud @Munchhausen @NormanCroucher @adfox @wojtaasp @liqui6 @Kapral_Marchewa @UrbanHorn @Lurriel
To wielki dzień dla każdego fana Falloutów i gatunku rpg! Wielki mod rozmiarem dorównujący Fallout 2, darmowy i z wieloma godzinami doskonałej rozrywki!

Wołam plusujących wpisy ludzi z #falloutmod ten dzień własnie nadszedł!

@Zian @mroz3 @Prince_Prospero @JazzJackrabbit @Czarny_muflon @Fafnucek @blogger @rattlenik @bbbbbbbbbbb @scouserpl @HaloJadzia @paleolibertarianin @Dziki_Bigos @Aerdyn @uzbek23 @darklords235 @wankiel @wick3d @Camel665 @MesjasZPolszy
Pobierz
źródło: comment_ofZ9vaTrym2TQ6CRjcYias23P4qFK5Bq.jpg
To wielki dzień dla każdego fana Falloutów i gatunku rpg! Wielki mod rozmiarem dorównujący Fallout 2, darmowy i z wieloma godzinami doskonałej rozrywki!

Wołam plusujących wpisy ludzi z #falloutmod ten dzień własnie nadszedł!

@Refusek @JQNN @su1ik @zeek @PurePC_pl @malyiduzy @Ademu @ImInLoveWithTheCoco @ojmirkumirku @Abu_Hajar_ibn_Zbigniew @Loslauer @pointlessprofanity @Loslauer @kolownik @KARMAspotka @Blaskun @Crimson_Ghost @Prince_Prospero @lebrante
To wielki dzień dla każdego fana Falloutów i gatunku rpg! Wielki mod rozmiarem dorównujący Fallout 2, darmowy i z wieloma godzinami doskonałej rozrywki!

Wołam plusujących wpisy ludzi z #falloutmod ten dzień własnie nadszedł!

@Prekambr @white_noiz @sombretoy @Erk700 @Inspektor_Kontroli_Skarbowej @urwis69 @pokabroche @nieswiszczuk_przeokropny @dlugi_ @1rowerblazeja @mcibq @ZiumZium @kiciek @xhoax @marahin @pietszak @Zasillacz13 @zadnoo @boqaz @kostur86
To wielki dzień dla każdego fana Falloutów i gatunku rpg! Wielki mod rozmiarem dorównujący Fallout 2, darmowy i z wieloma godzinami doskonałej rozrywki!

Wołam plusujących wpisy ludzi z #falloutmod ten dzień własnie nadszedł!

@a231 @pch54 @dobrykolega @etnomaniek @brzydki_ork @Odczuwam_Dysonans @Saniega @nagoHkluH @skurarr @BoskiZenon @Tosiek363 @a_new_error @spoon22 @cookie96 @Etykieta @Flasher