Wpis z mikrobloga

Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Przez to często brzmi przekonująco, jeśli wypowiada się na jakieś tematy, o których samemu się nie ma większego pojęcia, ale w gruncie rzeczy to jest taki wujek Staszek, co to się #!$%@? zna na wszystkim, bo sobie na chłopski rozum coś wykombinował, co mu pasuje pod tezę. W dodatku nie potrafi się zamknąć, nawet kiedy rozmawia z kimś, kto ma faktyczną wiedzę. Ideologia, naginanie faktów pod swoje tezy i totalna bezczelność, oraz brak poczucia żenady. Już mi się nawet jego programów nie chce oglądać, bo w sumie trzeba by wszystko werywfikować. Inaczej nie wiadomo ile swoich bzdur tam przemyca.

Wcześniej też #!$%@?, ale dywagacje naukowe od 12:54 wygrywają :/
https://youtu.be/S7R5LpsaL5I?t=12m54s

#cejrowski #szczepienia #nauka #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Corranh - Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Prze...
źródło: comment_spM47LPVze2bOvglq1Idzy19t8VA1cJS.jpg
  • 122
@Shanny tak, ale klasa była mat fiz, więc na dobra sprawę wszystkim to zwisało. Ci którzy chcieli sie czegos dowiedziex musieli sobie weryfikować (Co w sumie jest przydatna umiejętnością, której ludzie często są pozbawieni, nie wiem na ile to było jego celowe działanie, ale nauczył mnie sprawdzać informacje, nawet jeśli pasują mi pod teze), a reszta miałaby wywalone nawet jakby mówił prawdę i tylko prawdę.

Więc w sumie wyszedłem na tym nieźle,
@ediz4: zależy w którą stronę spojrzeć. OK, możesz być za legalizacją i śmiać się z narkomanów - to prawda. Ale jeśli jesteś przeciwny legalizacji, a sam palisz, to już hipokryzja. Tak samo tutaj - wielki wolnościowiec, niech każdy robi co chce, ale gurwa czemu to robicie tak, a tamto siak, tak jest bez sensu, słuchajcie mnie, ja wiem lepij!!
@Piotrek00:

Tak samo tutaj - wielki wolnościowiec, niech każdy robi co chce, ale gurwa czemu to robicie tak, a tamto siak, tak jest bez sensu, słuchajcie mnie, ja wiem lepij!...

No ale co w tym dziwnego? Jak ktoś u Ciebie w rodzinie będzie alkoholikiem to też chyba chciałbyś aby sobie życia nie niszczył? Czy może powiesz że jest wolność i niech chleje? Ma po prostu swój światopogląd i o nim mówi
@Piotrek00 Akurat ja też tutaj hipokryzji nie widzę. To tylko to samo przemądrzałe podejście ignoranta, który posiadał wszystkie rozumy.
Ni ale ci tu daleko szukać. Aborcja to już inna śpiewka. Państwo nie ma prawa mówić co masz robić że swoim ciałem, wolność choćby po trupach ofiar epidemii. No chyba że moja religia mówi, że czegoś nie wolno to wtedy ma być przymus i obrona zygoty "z bronią w ręku".
Jego hipokryzję znałem
@ediz4: Ja swoje, Ty swoje - nie muszę się z nim zgadzać, ale skoro wyraża go publicznie, to mogę go krytykować. I uważam, że w wielu miejscach jest po prostu wewnętrznie sprzeczny, bo to taki typ człowieka, który lubi być anty. Znam kilku takich ludzi, zawsze w przeciwną stronę niż uczestnik dyskusji/mainstream/cokolwiek. Byle by się nie zgodzić. Powiesz, że jabłka są super, to powie, że gruszki są lepsze. Powiesz, że lubisz
@Piotrek00: Na tym polega tolerancja że człowiek przyjmuje do wiadomości że ktoś może myśleć inaczej i nie nazywa go z tego powodu idiotą, kretynem itp. No chyba że jest to jakieś zjawisko opisane przez naukowców i coś jest albo prawda albo fałszem.
@ZaplutyKarzelReakcji:
@szejkinstevens:
Czyli nie jesteście w stanie. Cejrowski może uważać że utrzymywanie większej masy mięśniowej niż niezbędne do pracy, życia jest bezsensowne. Ja mogę się z tym