Wpis z mikrobloga

Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Przez to często brzmi przekonująco, jeśli wypowiada się na jakieś tematy, o których samemu się nie ma większego pojęcia, ale w gruncie rzeczy to jest taki wujek Staszek, co to się #!$%@? zna na wszystkim, bo sobie na chłopski rozum coś wykombinował, co mu pasuje pod tezę. W dodatku nie potrafi się zamknąć, nawet kiedy rozmawia z kimś, kto ma faktyczną wiedzę. Ideologia, naginanie faktów pod swoje tezy i totalna bezczelność, oraz brak poczucia żenady. Już mi się nawet jego programów nie chce oglądać, bo w sumie trzeba by wszystko werywfikować. Inaczej nie wiadomo ile swoich bzdur tam przemyca.

Wcześniej też #!$%@?, ale dywagacje naukowe od 12:54 wygrywają :/
https://youtu.be/S7R5LpsaL5I?t=12m54s

#cejrowski #szczepienia #nauka #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Corranh - Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Prze...
źródło: comment_spM47LPVze2bOvglq1Idzy19t8VA1cJS.jpg
  • 122
w gruncie rzeczy to jest taki wujek Staszek, co to się #!$%@? zna na wszystkim, bo sobie na chłopski rozum coś wykombinował, co mu pasuje pod tezę. W dodatku nie potrafi się zamknąć, nawet kiedy rozmawia z kimś, kto ma faktyczną wiedzę. Ideologia, naginanie faktów pod swoje tezy i totalna bezczelność, oraz brak poczucia żenady.


@Corranh: jedno z lepszych podsumowań zjawiska medialnego o nazwisku Cejrowski, jakie widziałem, łap plusa :)
@JezelyPanPozwoly nie było rozwodu, ich ślub był anulowany

@Corranh Mi jest po prostu przykro, jak go słucham. Lubię gościa, lubię jego książki, nawet czasami jego humor. Nie można mu odebrać, że ma doświadczenie podróżnicze (vide czasy kiedy przedzierał się dawno temu przez dżunglę, jeszcze z Pawlikowską). Ale niestety nie pozwala nam się tym cieszyć, bo #!$%@? jak potłuczony, te szczepionki, swastyki, aborcje...
@Corranh: Największy uber rak Cejrowskiego to dla mnie jest ten filmik, w którym opowiada o teorii ewolucji. Jak sobie to przypomnę, to mam ochotę przepraszać świat za to, że z mojego kraju wyszedł taki idiota. Bzdury, fobie, uprzedzenia, chłopski rozum, bajanie, a wszystko stylizowane na wiedzę. On zabiera głos w sprawach naukowych. Zęby bolą jak się pomyśli.
Cejrowski może uważać że utrzymywanie większej masy mięśniowej niż niezbędne do pracy, życia jest bezsensowne.


@ediz4: No tak większa masa mięśniowa (na zapas, na wszelki wypadek) niż niezbędna niż niezbędna do pracy, życia itp, jest dla Cejrowskiego bezsensowna.
Ale trzymanie w podziemnym bunkrze ton żywności, hektolitrów wody, filtrów powietrza i całej masy sprzętu z której się nie korzysta jest ok. Bo to na wypadek klęski żywiołowej itd.

Tak. Cejrowski to wsiowy
@xer78:

No tak większa masa mięśniowa (na zapas, na wszelki wypadek) niż niezbędna niż niezbędna do pracy, życia itp, jest dla Cejrowskiego bezsensowna...

Jak można mieć masę mięśniową na zapas czy na wszelki wypadek? Jeśli chodzi Ci o obronę osobistą to sa do tego różne przedmioty. Jak chcesz być bokserem to potrzebujesz mięśnie, jak programistą to nie. A czy tam ma tonę żywności w bunkrze i czym to argumentuje to nie