Wpis z mikrobloga

Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Przez to często brzmi przekonująco, jeśli wypowiada się na jakieś tematy, o których samemu się nie ma większego pojęcia, ale w gruncie rzeczy to jest taki wujek Staszek, co to się #!$%@? zna na wszystkim, bo sobie na chłopski rozum coś wykombinował, co mu pasuje pod tezę. W dodatku nie potrafi się zamknąć, nawet kiedy rozmawia z kimś, kto ma faktyczną wiedzę. Ideologia, naginanie faktów pod swoje tezy i totalna bezczelność, oraz brak poczucia żenady. Już mi się nawet jego programów nie chce oglądać, bo w sumie trzeba by wszystko werywfikować. Inaczej nie wiadomo ile swoich bzdur tam przemyca.

Wcześniej też #!$%@?, ale dywagacje naukowe od 12:54 wygrywają :/
https://youtu.be/S7R5LpsaL5I?t=12m54s

#cejrowski #szczepienia #nauka #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Corranh - Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Prze...
źródło: comment_spM47LPVze2bOvglq1Idzy19t8VA1cJS.jpg
  • 122
Jak można mieć masę mięśniową na zapas czy na wszelki wypadek?


Normalnie. Zbudowana masa mięśniowa zanika jeśli nie jest rozbudowywana bo narząd nieużywany zanika.
Jak na wszelki wypadek? Idę ulicą i widzę głupiego Cejrowskiego przygniecionego konarem drzewa.
Wierzga bezradnie bosymi stopami ale nie może się uwolnić od ciężaru bo mięśni ma na tyle ile potrzebuje do życia i pracy Podchodzę i siłą swoich mięśni (które mam na zapas i na wszelki wypadek)
@xer78:

Normalnie. Zbudowana masa mięśniowa zanika jeśli nie jest rozbudowywana bo narząd nieużywany zanika.

Jak na wszelki wypadek? Idę ulicą i widzę głupiego Cejrowskiego przygniecionego konarem drzewa.
Wierzga bezradnie bosymi stopami ale nie może się uwolnić od ciężaru bo mięśni ma na tyle ile potrzebuje do życia i pracy Podchodzę i siłą swoich mięśni (które mam na zapas i na wszelki wypadek) uwalniam go...
No hipotetyczna sytuacja na którą szansa jest
@Corranh: @AnonimowyWykopowicz: i jeszcze kilka innych osób. Cejrowski odwołał się do bardzo ważnego argumentu, którego profesor nie był w stanie obalić, a nazwał to jakimiś spekulacjami i stwierdził "niezgoda" i to wszystko. Nie wiem, czy zrozumieliście. Z góry uprzedzam, że nie jestem jakimś fanatykiem Cejrowskiego, ale to, co on wskazał, jest dość ciekawe.

Otóż szczepionki zawierają antygeny i / lub ich fragmenty wielu szczepów wirusów. Po wprowadzeniu organizm wyucza się,
Najwyraźniej uznał że szansa na kataklizm jest większa niż na przygniecenie go przez drzewo.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ediz4: Najwyraźniej nie wziął pod uwagę ilości drzew na Ziemi. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dlaczego jego myślenie ma być lepsze od myślenia osoby ćwiczącej na siłowni?

W wielu odcinkach mówi o różnicach między kobietą a mężczyzną o różnych rolach jakie mają do odegrania w życiu.
Zachwyca
W wielu odcinkach mówi o różnicach między kobietą a mężczyzną o różnych rolach jakie mają do odegrania w życiu.

Zachwyca się jak to poganiacze krów są twardzi, sprawni i silni. Podnieca się mówiąc o sposobach w jaki mężczyźni w różnych zakątkach Świata podkreślają swoją męskość.


@xer78: Ale bierzesz pod uwagę że oni nie chodzą na siłownie? Nie trzeba chodzić na siłownie by być silny.

Programista nie potrzebuje mięśni? Myślisz bardzo stereotypowo.
Na tym polega tolerancja że człowiek przyjmuje do wiadomości że ktoś może myśleć inaczej i nie nazywa go z tego powodu idiotą, kretynem itp.


@ediz4: Zdanie to sobie można mieć czy łądniejsze są czerwone czy niebieskie rajstopy. Gdy rozmawiamy o faktach naukowych to inne zdanie niż prawda jest kretynizmem. Cejrowski nie ma wiedzy a sie wypowiada i sobie podciaga pod swoją ideologie zywaczajną nieprawdę - bzdury. Jest zatem idiotą. Nie przez
Ale bierzesz pod uwagę że oni nie chodzą na siłownie? Nie trzeba chodzić na siłownie by być silny.


@ediz4: Jeśli pracujesz umysłowo a chcesz być jako tako sprawny i w miarę silny to raczej dobrze jest iść od czasu do czasu.
@Corranh: Przyszłuchaj się uważnie ale nie temu co mówi tylko jak mówi. JAk go słuchasz od dawna, to musisz przyznać, ,że w pewnym momencie zmienił troche sposób mówienia i tematyke. On to robi cynicznie, by powodować rozgłos wokół swojej osoby. Celowo rzuca skandalicznymi stwierdzeniami w myśl zasady, nie ważne co mówią, ważne, że po nazwisku. Czasem aż bije z niego ta celowość. Wszystko pod ubliczke by hajs się zgadzał bo zaiste
że organizm wykorzysta swoje zasoby do produkcji mechanizmu obrony przed wirusem, którego może nigdy nie spotkać, a jeśli pojawi się zupełnie inna choroba (na którą się nie zaszczepił), to będzie miał mniejszy wachlarz możliwości, bo część pracy pójdzie na walkę z nieistniejącym wrogiem ze szczepionki.


@Radeg90: Profesor powiedział, że tak nie jest i nie ma żadnego dowodu. Czytaj teoria z dupy.
To jest taki mniejwięcej proces myślowy: Mam dwie ręce jak
@Generau-armii-progresywnej: A czytać umiesz? Dlaczego nie zacytowałeś reszty?

Na tym polega tolerancja że człowiek przyjmuje do wiadomości że ktoś może myśleć inaczej i nie nazywa go z tego powodu idiotą, kretynem itp. No chyba że jest to jakieś zjawisko opisane przez naukowców i coś jest albo prawda albo fałszem....

@xer78: Sprawny jestem, silny nie - nigdy nie byłem na siłowni.
@Corranh: a ja nie lubie takich profesorkow starej daty ktorzy wierza w komunizm z 45 roku i budowanie nowego lepszego swiata xD hurr durr nauka i wiedza xD no spoko to mialo prawo dzialac za gomulki i gierka kiedy to takie profesorki sie zamykaly w osrodkach i cos tam dlubali z kitu z okien. Co on moze wiedziec o biznesie i marketingu? taka gadka socjalisty z prlu. prl wyprodukowal szczepionki to
@Corranh znajoma pracująca w call center jednego z większych banków przyjmowała od tego pana reklamację na lektora automatycznego biura obsługi, bo panu C nie pasowało, że automat mowi np.: "teraz wciśnij *" zamiast: "teraz proszę wcisnąć *". Generalnie chodziło o to, że instrukcje są przekazywane w chamski sposób i bez szacunku dla osoby dzwoniącej ( ͡° ͜ʖ ͡°)