Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wyoming: Duży wplyw ma genetyka na stan skóry :) jednymu po małych zmianach w obwodach pojawią się rozstępy, skóra będzie w średnim stanie a innemu po dużo większych nie będzie śladu. Da się jakoś temu zapobiegać, ale jak ktoś ma "słabą" skórę to pewnych rzeczy nie zmieni, wiem po sobie, że jak się ma tendencję do rozstępów to i tak się pojawią. A co do autora to szacunek za przemianę :)
@CookkieS: Jeżeli chodzi o doping - nic. Jeśli miałeś na myśli suplementacje, to witaminy i minerały konkretne według tego co mi było trzeba i kilka ziółek/adaptogenów, takich typowych "siłownianych supli" raczej nie brałem - jakoś przedtreningówki i tym podobne bardziej mi szkodzą niż pomagają

@kciukers: Siady, zazwyczaj klasyczne, choć czasem robię fronty i wykroki

@Zionik: Jasne
Pobierz
źródło: comment_hX14fap3nCngWak4itK2fWfGDn3Gek3V.jpg
@kciukers: wszystko z obciążeniem i progresją ciężarową jak każde ćwiczenia. Bazowałem głównie na siadach, martwych ciągach, wyciskaniach stojąc i leżąc. To zawsze była podstawa obojętnie czy robiłem FBW/Push Pull/Góra Dół czy inny system, inne ćwiczenia tylko jako akcesoria aby wzmacniać słabe punkty
@AmonGoeth: . To teraz mam trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. #pdk

@maciup spadła dużo do prawidłowych norm (choć i tak wysoko) po zmianie stylu życia o 180 stopni, tarczyca była jedynie powyższona, jednak ani tsh ani ft3/ft4 nie wykraczały ponad normę, ale też się trochę unormowała na redukcji
@AmonGoeth: niestety te problemy zdrowotne są związane z pikawką, dlatego odpadają u mnie składniki większości spalaczy podnoszące ciśnienie/tętno/termogenezę próbowałem ale od razu musiałem odstawić
@Kasahara: Pare pytan pare spostrzeżeń :)

0) Po pierwsze mega mega przemiana gratuluje!
1) Kiedy podejmowales decyzje np zmiany kalorycznosci np z 3800 na 3600 lub 2700 na 2500?
2) Czy podchodziles wyzej z bialkiem czy tylko do 2g?
3) Jakich spalaczy uzywales na koncówce czy od poczatku do konca nic?
4) Jak tygodniowo waga spadała chodzi mi bardziej o przedział od 80kg do 72kg?
5) Cheat day/cheat meal/refeed? Co/Czy stosowales