Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GlassOfSugar: wychudzić się na amen, aby tylko tam zostało i wtedy zejdzie i z ud, dupy i brzucha - nie ma wyboru. U mnie właśnie jakbym od tego na zdjęciach co jest zrzucił 2-4 kg to by się odsłonił brzuch, a przy 4-6 pośladki by się dosuszyły i tył ud.
@GlassOfSugar: być długo w deficycie kalorycznym spalając tkanką tłuszczową; jednak warto zwiększyć masę mięśniową, im większa tym mięśnie będą lepiej widoczne. Wyćwiczona osoba przy 12-15 % nawet będzie miała zarysowana 6-pack, a taki chuchro jak ja by musiało dojechać do 6-7 % dla podobnego efektu.
@Kasahara: spojrzałem na foty obecnie, potem na #pokazmorde sprzed zmiany i powiem Ci że wydawales mi sie znajomy, dopiero na profilu znalazlem link do how2play ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak jeszcze gralem w lola to często zdarzało mi sie przesiadywać u Ciebie na streamie albo na ww. stronce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kasahara: Gratulacje przemiany, mięśnie brzucha lekko prześwitują, więc mocno przesadziłeś, że nie widać.

raczej #!$%@? na dietę

Klasyk xd

Najbardziej demotywujące dla takich ludzi jak my (nigdy nie uprawiających sportu, z nadmiarem sadła) jest to, że pierwsze pół roku diety i ćwiczeń daje w efekcie, że wyglądamy jak przeciętny mężczyzna w naszym wieku.

Fajnie, że wstawiłeś zdjęcia przed i po. Jeśli wolno spytać, ile masz wzrostu?