Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojciech-ogien:

1) Byłem prowadzony online przez osobę, która była w to bardzo zaangażowana, dużo mnie ona hamowała, bo "po swojemu" bym obcinał szybciej i pewnie rujnował sobie i tak nie najlepsze zdrowie
2) Zależy od dnia czasem jem obecnie 160 czasem 200, czyli 2.5 maks wychodzi ze wszystkiego łącznie z roślinnym
3) Używałem tydzień Johimbinę, czyli nawet nie zdążyła się rozkręcić, bo ona potrzebuje 2-3 tygodnie, a tak nic. Pracowałem jednak
Pobierz
źródło: comment_pgImPLr0d9mEQlw93ygbAXI8yY2LGsD6.jpg
@Kasahara: o matko! szacun wielki! ciężko sobie wyobrazić ile pracy Cię to kosztowało, ba! ile cię kosztuje utrzymanie tego, chociaż najgorsze to chyba za sobą masz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
zostawiłeś coś na pamiątkę ze starej garderoby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tolstyy00: całą garderobę mam na 120 kg i to jest tragedia, obwiązuje się paskami żony, aby to zaciśnąć i nie zgubić spodni na ulicy. Dopiero na jesień sobie kupię trochę bluz/koszulek/spodni, bo obecnie wstyd mi chodzić, ale po prostu drogi interes nagle cała szafę zmienić nawet jeśłi nie ma być tego dużo

@wojciech-ogien

Zapomniałem dodać - według mnie te takie 90->72 kg to w dużej mierze re-kompozycja była aniżeli taka typowa
@Kasahara: Hej kolego, super przemiana. Na zdjęciu z plecami wyglądasz jakbyś miał opadnięty lewy bark lub chociaż ograniczony zakres ruchu, może wystająca łopatka? Czy to tylko tak na zdjęciu? Przyjrzyj się temu